אריה קינג:
ירושלים מטונפת בגלל הפריימריז בליכוד

חבר מועצת העיר ירושלים תוקף את ראש העירייה ניר ברקת: "העיר שוקקת תיירים ומה שהם צריכים לראות זה את הסירחון שברקת מרח ברחובות".

אלירן אהרון , י"ג בטבת תשע"ח

הר הזבל מול האוצר
הר הזבל מול האוצר
צילום: חזקי ברוךטוען....

חבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג, תוקף בחריפות את ראש העיר ירושלים ניר ברקת שהחליט לפזר זבל מול משרד האוצר בירושלים במחאה על אי העברת התקציבים הדרושים לעיריית ירושלים.

''הבוקר קמו תושבי ירושלים לעיר מטונפת. אם נשארו עוד אנשים שבאמת האמינו שברקת דואג לירושלים ובאמת מעניין אותו מה שקורה בירושלים, היום כבר כלו כל הקיצין, לכולם ברור איפה הראש של הבן אדם הזה", תוקף קינג.

קינג, שמשתלח בברקת מאז שפוטר מהקואליציה העירונית, טוען כי ראש העיר עוסק רק באינטרס הפוליטי של עצמו, ולא באינטרסים של תושבי ירושלים. ''אוטוטו פריימריז בליכוד, ברקת רוצה להראות לכולם שהוא משחק בליגה של הגדולים והוא הולך ומטנף את ירושלים.

"העיר ירושלים שוקקת בתיירים ומה שהם צריכים לשמוע ולראות ולהריח זה את הסירחון שברקת נתן הנחיה למרוח על כל רחובות ירושלים. איך יכול היום ראש העיר לשלוח לבית המשפט לעניינים מקומיים של עיריית ירושלים תושבים שנתפסו על השלכת שקית זבל או על הותרת גרוטאה ברחובות העיר, כשאתה, ראש העיר ירושלים, מטנף את ירושלים? אתה מוכיח בדיוק כמה העיר הזאת חשובה לך''.

קינג קורא לברקת, ''אם העיר לא מעניינת אותך תדע לך שגם תושבי העיר כבר לא מתעניינים בך. בבקשה תנטוש את העיר כבר היום, ואני בטוח שבקרב חברי מועצת העיר, אנחנו נדע למצוא ראש עיר שהעיר הרבה יותר חשובה לו''.טוען....