3 טיפים חשובים על בניית אתרי אינטרנט

ברור לכם שהעסק זקוק לאתר אינטרנט, ואין לכם ספק שזהו כרטיס הביקור הטוב ביותר עבור המותג שלכם.

droxit , ט"ו בטבת תשע"ח

בניית אתרים
בניית אתרים
צילום: droxit

הבעיה היא שאתם לא לגמרי בטוחים מאיפה מתחילים, מה חשוב יותר ובמה אתם צריכים להתמקד. כדי לעזור לכם להתכונן טוב יותר לתהליך של בניית אתרי אינטרנט, הנה כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לעשות קצת סדר בבלגן.

בניית אתרי אינטרנט דורשת תכנון

בעלי עסקים רבים, בעיקר בעלי עסקים קטנים, ממהרים להקים אתר פשוט משום שהם יודעים שזה מצרך בסיסי בימינו. הבעיה היא שלצורך בניית אתרי אינטרנט אנחנו חייבים לעצור ולעבוד בצורה שקולה ומתוכננת הרבה יותר. גם אם נדמה לכם שמצאתם את הפלטפורמה הזולה ביותר ואין לכם ספק שתוכלו לעשות הכל לבד, התוצאה הסופית עשויה להחטיא למטרות העסקיות שלכם. אם האתר אמור להיות מרהיב וייצוגי, רצוי שיהיה לצדכם גורם מקצועי שידאג לעיצוב, לבחירת הפונטים הנכונים ולליטוש המראה הסופי של כל עמוד באתר. כך ניתן גם לקשר בין בניית אתרי אינטרנט לבין עיצוב דפי נחיתה לעסקים, שני כלים דיגיטליים שאמורים לדבר בשפה זהה כדי להגיע לקהל היעד שלכם. במילים אחרות, חברה המתמחה בתכנון ובניית אתרי אינטרנט ודפי נחיתה לעסקים תוכל להפוך את המטרות שהגדרתם לתכנית עבודה ברורה.

ממשק ניהול פשוט וידידותי

בניית אתרי אינטרנט היא משימה מורכבת, אבל גם ניהול האתר עשוי להיות מורכב למדי. עריכת תכנים, ביצוע עדכונים לעמודי המוצרים וניהול הידע באתר, כל אלה דורשים מכם היכרות טובה עם מערכת הניהול. לכן, כשאתם מתכננים בניית אתרי אינטרנט ובוחרים חברה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך הזה, רצוי לבדוק מראש את מערכת הניהול שאיתה תעבדו בהמשך. ככל שתוכלו לפקח אחר ביצועי האתר בעצמכם, לנהל אותו לבד ולערוך את התוכן בקלות, כך העבודה השוטפת תהיה יעילה הרבה יותר. אחד היתרונות הבולטים של מערכת הניהול של דרוקסיט הוא בדיוק היתרון הזה – המערכת פשוטה, נוחה לשימוש וקלה לתפעול. פאנל הניהול מותאם לכל סוג מכשיר, בין אם אתם עורכים את האתר דרך הסמארטפון בדרך לפגישה או דרך הטאבלט בזמן הנסיעה ברכבת. עם פאנל ניהול בעברית ויכולת התאמה אישית לצרכים האישיים והעסקיים שלך, אין ספק שזו הדרך הפשוטה לנהל את האתר.

להלן סרטון הדגמה של פאנל הניהול: https://www.youtube.com/watch?v=1Yi6_WGXflg

בניית אתרי אינטרנט המותאמים לקידום אורגני

אתר אינטרנט יכול להיות מושך, מעניין וידידותי למשתמש, אבל אם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם לא ידעו שאתם קיימים, עדיף שתחסכו את הכסף לטובת חופשה בתאילנד. בניית אתרי אינטרנט דורשת מאיתנו התאמה גם לקידום אורגני, שכן ללא קידום יעיל נעלם בין עמודי התוצאות האחרונים של גוגל, אלה שאיש לא מגיע אליהם לעולם. עם התאמה נכונה לכללי האלגוריתם של גוגל, בניית אתרי אינטרנט יכולה לשדרג את ביצועי העסק ולהגדיל את החשיפה (ואת ההכנסות). כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם משיגים את המטרה הזו ודאו שאתם עובדים עם חברה המתמחה בתכנון ובניית אתרים שהוכיחו את עצמם גם בתחום הזה.

בניית אתרים
צילום: droxit

איך עושים את זה נכון?

שלושת המרכיבים הללו הם רק חלק מתוך רשימה ארוכה של פרטים קטנים וגדולים שכדאי לבחון לפני שניגשים למשימה של בניית אתרי אינטרנט או דפי נחיתה לעסקים. עם זאת, תכנון מדויק, מערכת ניהול נוחה והתאמה לקידום האורגני הם שלושה חלקים משמעותיים בפאזל הזה. לכן, ודאו שאתם בוחרים בחברה המתמחה בתכנון בניית אתרי אינטרנט (וגם דפי נחיתה, כמובן). בחנו את תיק העבודות של החברה, התרשמו ממערכת הניהול שלה ונסו לזהות עד כמה החברה מסוגלת לספק חוויית גלישה איכותית ללקוחות שלכם. חברה ותיקה ומנוסה שליוותה לקוחות רבים בדרך להקמת אתר אינטרנט מרהיב ויעיל, היא זו שתוכל לקדם גם אתכם לעבר היעדים העסקיים שהגדרתם בראשית הדרך. המקצועיות, הניסיון, השירות האישי וההקשבה לכל לקוח ולכל צורך, אלה הם הצעדים שמבטיחים לכם תהליך מדויק של בניית אתרי אינטרנט ודפי נחיתה לעסקים. אם המטרה שלכם היא להקפיץ את העסק גבוה למעלה, זו הדרך הטובה ביותר להתחיל, וזוהי ללא ספק נקודת הפתיחה האידאלית.