"רק השמאל מסוגל להיות כל כך צבוע"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, יוצא להגנת שר הפנים דרעי לנוכח המתקפות עליו, "הציבור ההגון בישראל לא מתרשם מהמניפולציות".

עדו בן פורת , ט"ו בטבת תשע"ח

דרעי ודגן
דרעי ודגן
צילום: רועי חדי-מועצה אזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, תוקף בחריפות את מפלגות השמאל והפוליטיקאים בעקבות המתקפה על שר הפנים אריה דרעי בנושא הצבעתו של ח"כ יהודה גליק.

"רק השמאל מסוגל להיות כל כך צבוע", מציין דגן. "אותם אנשים שסירבו להתקזז עם ח"כ יהודה גליק בהלוויה של אשתו,תוקפים כעת את שר הפנים על כך שהוא עשה שאלת רב כדי לברר האם ח"כ יוכל להגיע להצביע על חוק חשוב למען השבת במידה ויחפוץ בכך".

לדבריו, "אלו שפעלו באופן הכי לא מוסרי מבקרים את המוסריות של שר הפנים שכל מטרתו הגנה על השבת. אין גבול. גם הפעם הציבור ההגון בישראל לא מתרשם מהמניפולציות ולהטוטי המילים של השמאל. סופה של השבת לנצח ולא פחות מכך סופה של ההגינות לנצח".

דרעי הודה היום שניסה להביא את גליק להצבעה והתנצל על כך. "אני כואב את כאב יהודה גליק על מות רעייתו ז"ל", כתב דרעי בחשבון הטוויטר שלו.

''פניתי אתמול לראש מועצת הר חברון כדי שיבדוק הלכתית עם רב היישוב עותניאל, האם מותר בזמן השבעה, להגיע להצבעה בכנסת שאמורה היתה להיות היום ונועדה לשמור על קדושת השבת", הוסיף השר דרעי והדגיש, ''אם פגעתי ברגשותיו של יהודה חברי - אני מתנצל''.

נציין כי בסופו של דבר ההצבעה על חוק המרכולים נדחתה בשבוע לאחר שהקואליציה לא גיבשה רוב, גם בשל היעדרותו של גליק וגם בשל היעדרותו של השר דוד אזולאי שעבר בדיקות רפואיות.