שני פרסים למוצרים בעיצובה של Prime

משרד העיצוב הישראלי Prime  יציג שבעה מוצרים בתערוכת ה- CES שתיפתח השבוע בלאס וגאס

עוזי ברוך, לאס וגאס , כ' בטבת תשע"ח

שני פרסים למוצרים בעיצובה של Prime
שני פרסים למוצרים בעיצובה של Prime
צילום: יחצ

שני מוצרים אותם עיצבה חברת העיצוב הישראלית Prime, יזכו השנה בפרסים בתערוכת הטכנולוגיה CES שתיפתח השבוע בלאס וגאס.

בקטגוריית הרכב האוטונומי זכה ה-Innoviz one, גלאי לידאר (מכ"ם אופטי) המותקן על גג הרכב, המאפשר סריקה בזמן אמת של מרחב הנסיעה ויוצר את התנאים הדרושים לנהיגה אוטונומית. מוצר נוסף אותו עיצבה החברה וזכה בקטגוריית אנרגיה חכמה הוא Wi-charge, המאפשר לטעון טלפונים סלולריים דרך קרני אור.

דוד קלר, מנכ"ל Prime, הסביר את משמעות הזכייה: "לא פשוט לקחת טכנולוגיה עילאית ולארוז אותה בצורה שתתאים לצרכן. תיאורטית, היכולת להעביר חשמל באמצעות קרני אור היא טכנולוגיה יחסית מוכרת, אבל החדשנות האמיתית נמצאת ביכולת להפוך את הטכנולוגיה למוצר צריכה; נוח, פשוט, קל לשימוש וידידותי. חשוב להבין, בין אם מדובר במערכת טעינה אל חוטית או מכ"ם אופטי המאפשר רכב נהגיה אוטונומית, המוצרים הטכנולוגיים המלווים אותנו בחיי היום יום חייבים להשתלב, להיות נוחים לשימוש, להיות פונקציונליים ולשרת צורך אמיתי שקיים אצלנו".

מלבד שני המוצרים שזכו בפרסים השונים, Prime תציג בתערוכה עוד 5 מוצרים בהם המערכת החדשה של חברת Moblieye, סנסור תנועה חדשני מבוסס מצלמה של חברת EMZA VS, מצלמה תלת-ממדית שמתחברת למכשיר הסלולר של חברת 2sens , רדאר עבור חברת Arbe Robotics ועוד.

Prime הוקמה בשנת 2011 על ידי דוד קלר, עומרי בר זאב ואיתי עמיר. החברה מעצבת מוצרי צריכה טכנולוגיים ואמצעים לתעשיית המדיקל ומסייעת לחברות גדולות וסטארטאפים בפיתוח, עיצוב והתאמת טכנולוגיה למוצרים יומיומיים. העבודה נעשית לאחר מחקר מעמיק, ניתוח דפוסי השימוש במוצר ויצירת התנאים הדרושים להצלחתו.

המשרד זכה גם בעבר בפרסי עיצוב בינלאומיים רבים, בהם פרסי ה reddot design award וה iF design award.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il