עם אהבה כן הולכים למכולת

כל אחד זקוק לאהבה. אין ספק שהחיפוש אחר האהבה תופס חלק גדול מהחיים של כולנו ומהווה השראה לסיפורים, שירים וסרטים רבים.

תגיות: שידוכים
לאוס מדיה , כ"א בטבת תשע"ח

אהבה
אהבה
צילום:pixabay

נראה שללא אהבה לא היו חיים בעולמנו. את האהבה החמקמקה אנו מחפשים בדרכים שונות ומשונות. במקומות הבילוי, בשגרת היום יום, בעבודה וגם באמצעות הרשת החברתית. האינטרנט הפך את הכול לנגיש ואין כמעט דבר שלא ניתן למצוא דרך רשת האינטרנט. אבל האם גם אהבה ניתן למצוא שם? ישנם אתרים רבים אשר מתיימרים להכיר לנו את אהבת חיינו בעבור כמה פרוטות. חלקם מוצלחים יותר וחלקם פחות .

הכרויות היא מילה שכוללת בתוכה אלמנטים רבים. היא מסעירה ומרגשת, כואבת וקורעת. לא כל אתר יביא להכרות שתגאל אתכם מבדידותכם ויכיר לכם את אהבת חייכם. מאידך ישנם אתרי הכרויות מצוינים שעושים את העבודה נהדר. אתרים אלו מספקים מגוון רחב של אנשים (גברים ונשים) אשר מחפשים קשר אמתי. לא לכולנו יש זמן לצאת ולהכיר אנשים חדשים. העבודה והשגרה לא תמיד מאפשרות את זה.

אהבה
צילום:pixabay

אהבת חינם

אתרים רבים מציעים לנו להכיר בחינם. ללא כל תשלום וללא כל התחייבות מצדם. אתרים אלו לא מבצעים כל סלקציה בכניסה לאתר ומאפשרים לכל מי שרק מביע עניין להירשם ולהיכנס למאגר האנשים. אמנם לכל אחד מגיע להכיר את אהבת חייו, אך אם לא מתבצעת כל בדיקה של האנשים ניתן להניח שרבים מהנרשמים יהיו לא רציניים. הכרויות חינם הם אמנם בחינם אך לא מבטיחות דבר מעבר להזדמנות להופיע במאגר עם שאר הנרשמים.

כשאנחנו מחפשים מקום להכיר את אהבת חיינו כדאי שנקדיש לכך מעט מחשבה ולא נקפוץ על ההזדמנות הראשונה שנקרית בדרכנו. ישנם אתרים אשר מצהירים בריש גלי שהם מיועדים להיכרויות לא רציניות, סטוצים וקשרים לטווח קצר. אם זה מה שאתם מחפשים אז הגעתם למקום הנכון. אבל מה אם אתם באמת ובתמים מעוניינים למצוא את אהבת חייכם?

עשירים באהבה

הכרויות לעשירים יש דבר כזה. מדובר בשירות אשר משדך בין אנשים מסודרים כלכלית שמחפשים את החצי השני שלהם. אין בושה בלהיות עשיר או מסודר. לעיתים אנו סבורים שמי שעשיר אין לו כל בעיה למצוא מישהי. אבל לא תמיד כך הדבר. ישנם אנשים רבים אשר הפרוטה בכיסם ובכל זאת הם בודדים ועריריים. כסף אמנם לא קונה אהבה אבל מאחורי הכסף יש גם בן אדם שיכול להיות מאוד נחמד, מצחיק, בעל מראה מושך ומעניין.

עם הביטחון באה האהבה

תחום הכרויות נשים רבות מחפשות גבר שיספק להן ביטחון. לא מדובר דווקא בביטחון כלכלי, ישנו ערך רב לאדם שנמצא לצדכם בלי קשר להטבות כספיות אלו או אחרות שעשויות לנבוע מהקשר. אישה או גבר שמחפשים אהבה יסתכלו קודם כול על מה שטוב להם. אף אחד לא ילך עם מישהו שלא טוב לו אתו. ההיכרויות המדהימות ביותר התרחשו דווקא במקומות הכי לא צפויים. טוב לא מדובר בהכרות בתחנת חלל, אבל מקומות כמו תחנת אוטובוס, תור לרופא או אפילו בסופרמרקט השכונתי בהחלט יכולים להוות תפאורה להכרות.

אוהבים לאהוב

בני האדם הם יצור אשר זקוק לאהבה בשביל לחיות. אנשים אוהבים לאהוב ונהנים מאהבה הדדית ובלתי תלויה. אין ממש באמונה שאדם לאדם זאב ובסופו של דבר גם האיש הכי סגפן בעולם מחפש מישהו להעביר אתו את החיים. ONLY LOVE הינו אתר הכרויות אשר מציע שירות של הכרויות בין נשים וגברים, גברים לגברים ונשים לנשים. האתר הוא ליברלי מאוד ומומלץ לפנות לקבלת מידע על הרשמה.