אנחנו ננצח אתכם, חבורת ברברים נאלחים

ראש מועצת שומרון, יוסי דגן, ספד לרב רזיאל שבח הי"ד. "אתה שהצלת כל כך הרבה חיים, איך הגיעו השפלים וגזלו מאיתנו נשמה ענקית?".

יוני קמפינסקי, חוות גלעד , כ"ג בטבת תשע"ח

יוסי דגן בהלווית הרב שבח
יוסי דגן בהלווית הרב שבח
צילום: הלל מאיר/TPSטוען....

הרב רזיאל אחינו היקר, הקדוש והאוהב, איש החסד, מלא אהבת חינם. רק בחנוכה עמדנו כולנו ביחד בבית העם בחוות גלעד, בחידון שארגנת לילדים.

כמה אור ושמחה נבעו ממך. שמחת איתם בפרסים שקיבלו. איש תורה, עניו. כמה חיים הצלת כמתנדב במד"א כאן בשומרון. מעביר שיעורים, מלמד נערים וילדים.

אתה שהצלת כל כך הרבה חיים, איך הגיעו אתמול השפלים וגזלו מאיתנו נשמה ענקית. הרב רזיאל לא מת מסרטן, הוא לא נפטר משפעת, הוא נרצח כי הוא יהודי בארץ ישראל. אנחנו מיישרים אליך מבט ומבטיחים למרצחים שעם ישראל לא יישבר לעולם.

אתם קדשתם את המוות ואנחנו את החיים. אתם קדשתם את הרוע ואנחנו את התורה ואת ארץ ישראל ועם ישראל. אנחנו ננצח אתכם, חבורת ברברים נאלחים.

אני קורא מכאן לחברי הממשלה. יש לנו את הצבא הטוב בעולם. אנחנו דורשים שהצבא יביא על המרצחים יום נקם ושלם. אנחנו רוצים להשיב את הכבוד הלאומי. אדוני ראש הממשלה אנחנו דורשים ממך להודיע היום על הכרה מלאה בחוות גלעד כיישוב במדינת ישראל.

אדוני שר הביטחון אנחנו דורשים ממך לאשר 1000 יחידות דיור באדמות שגאל משה זר כאן בחוות גלעד. זה מה שיעצור את המוטיבציה של הטרור. אין מחיר לשישה יתומים".