מקומות מיוחדים לחתונות ואירועים

אירוע זו מילה גדולה, שכוללת בתוכה המון משמעויות – וכולן שמחות בצורה בלתי רגילה.

כתיבת מומחים , כ"ד בטבת תשע"ח

אירוע מיוחד
אירוע מיוחד
צילום: יח"צ

כל אירוע הוא מיוחד, אבל אנחנו תמיד מחפשים ומבקשים לעשות אותו מיוחד עוד יותר. איך אפשר לעשות זאת, ולמעשה לשדרג את האירוע בכמה רמות? על ידי מציאת מקומות מיוחדים. הנה כמה רעיונות נהדרים במיוחד בשבילכם, חוגגים מיוחדים.

על חוף הים

חשבו כמה זה מדהים: חתונה שבה החופה כמעט נושקת לגלים, או אירוע עסקי מעונב שנעשה ממש על החוף, לקראת שקיעה. קשה מאוד שלא להתאהב רק ברעיון. היום הרבה מאוד אירועים נעשים על חוף הים, בין אם בבתי קפה/מסעדות/פאבים/בארים שנמצאים ממש על החוף, ובין אם בחוף הים עצמו. מה שהכי חשוב לזכור כאן הוא שאירועים על חוף הים עצמו לא יכולים להיעשות בכל חוף ובכל עונה, כי יש להתחשב גם בטבע, בבעלי החיים וברוחצים. אבל ברגע שתמצאו את המועד המתאים לכם – זו הולכת להיות חוויה מדהימה.

אירוע מיוחד
צילום: יח"צ

בגן אירועים פתוח

אולמות אירועים כבר מזמן הפכו רק לחלק מהחוויה באירועים ובחתונות, והגנים הפתוחים הפכו לדבר העיקרי. אלו מקומות שמציעים המון טבע פתוח, אוויר טוב ואווירה מיוחדת, שיכולים להפוך גם אירוע באשר הוא למשהו מיוחד במינו. מקומות כמו גן אירועים בת הגלבוע מציעים לכם מקום קסום, בלתי רגיל, שיכול לשדרג את החוויה ולהתאים לכל אירוע שתרצו – חתונה, אירוע עסקי, יום כיף מיוחד ועוד. גן אירועים מומלץ הוא משהו שכל אחד ימצא בו הנאה רבה, וגם לכם מגיע.

בטבע ממש

ישנם מקומות שמציעים לכם לוקיישן נפלא לעריכת אירוע, כזה שתוכלו לספוג בו את כל הטבע במלוא הדרו. אפשרות נפלאה לאירוע כזה היא עריכת אירוע חברה – בייחוד אם העובדים שלכם רגילים לשהות כל היום 'בין ארבע קירות'. כך הם יתרעננו, ירגישו טוב יותר, יוכלו לחוש את הטבע וליהנות בצורה בלתי רגילה. ולא צריך להסביר מדוע מקומות כאלה, כדוגמת מטע הפקאנים בבנימינה שהוכשר במיוחד לאירועים מכל הסוגים, מתאימים גם לחתונות, ברי מצווה ועוד.

במערה

חשבתם פעם על אירוע במערה, מערה אמתית כזו שטבע יצר? זה אפשרי, ואפילו כאן בישראל בכמה מקומות. להיכנס אל תוך המערה, להרגיש את העוצמה של הטבע, ליהנות מאקוסטיקה מיוחדת ולהרגיש במקום היפה ביותר שיכול להיות. זו נשמעת כמו 'זירה' מושלמת לחתונה, אך גם עבור אירועים אחרים אפשר ליישם כאן רעיון לא רע בכלל, שבוודאי ישאיר את כל האורחים פעורי פה. וגם כאן, חשוב לזכור – אי אפשר למצוא מערה ולהתחתן בה, משום שמדובר באוצר טבע לכל דבר ועניין. יש לבדוק עם האחראים ורק אז להתחיל לארגן.

בטירה

אומנם בישראל קצת תתקשו למצוא מקום שכזה לאירוע שלכם, אך ייתכן שגם זה יש בנמצא – שהרי ישראל היא מדינה מגוונת שיש בה כמעט הכול. בחו"ל, לעומת זאת, תמצאו לא מעט כאלו: טירות שהפכו עם השנים לאתרי תיירות ולמקומות שמאחרים אירועים נפלאים. עצם המלכותיות והפאר של הטירה יכולים לשדרג את האירוע שלכם פי כמה וכמה, ומאחר שמדובר במבנה גדול ומפואר מאוד, בדרך כלל, תוכלו לחשוב על דרכים רבות ומשונות לנצל אותו לטובת האירוע. נסו ותראו עד כמה זה קסום.

על ראש מגדל גבוה

אם אינכם מפחדים מגבהים (וגם כל האורחים שלכם, או לכל הפחות רובם) ייתכן שתמצאו ברעיון הזה הרבה מאוד עניין: האפשרות להתחתן או לחגוג כל אירוע אחר על גג בניין גבוה יכולה להיות מסעירה מאוד, וגם מרהיבה ביותר, כשלמרגלותיכם נפרסת עיר גדולה או נופים פתוחים ומרהיבים. האם זה אפשרי בישראל? בהחלט, על גגו של אחד ממגדלי עזריאלי, בקומה ה-49. חשבו כמה זה מדהים ומרשים, ולכו לבדוק את העניין. אבל שוב: זו משימה לאוהבי גבהים בלבד. אם יש בכם ולו שמץ של פחד גבהים, כדאי שתחשבו על הרעיון הזה שוב.

במלון יוקרתי

אם כולנו רוצים להתארח בבית מלון, למה שלא נתחתן בו או נציין בו אירוע חשוב? ישנם מלונות רבים בישראל, מלונות גדולים ומלונות בוטיק, שמציעים לכם לערוך אצלם אירוע שיהיה לרוב מכובד, מרשים ויוקרתי בצורה בלתי רגילה. כבר בשל האפשרות להישאר ללון במקום בתום האירוע, היינו ממליצים לכם לבדוק את האפשרות ולבחון כיצד זה מתבצע. ובאמת, כיום ישנם לא מעט בתי מלון שמארחים אירועים מכל הסוגים, והופכים אותם למיוחדים.