הקלטות נתניהו: שפל מוסרי של התקשורת

חבר מזכירות הליכוד מסביר מדוע באי הליכודיאדה הביעו תמיכה גורפת בבנו של ראש הממשלה, "יש כאן רדיפה אובססיבית".

בני טוקר , כ"ז בטבת תשע"ח

הליכודיאדה
הליכודיאדה
צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

אריאל קלנר, יו"ר נשיאות ועידת צעירי הליכוד וחבר מזכירות הליכוד, מתייחס בערוץ 7 לפרשת ההקלטות של יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה ויו"ר הליכוד.

"צריכים לבדוק במה התקשורת הישראלית התעסקה בשבוע שעבר: בבחור צעיר, אדם פרטי שעשה דברים שאולי הם לא פסגת המודל הראוי אבל הם נעשו בצורה פרטית ואישית ומול זה כמה התעסקו ברצח של יהודי שנרצח בגלל שהוא יהודי?

''זה שפל מוסרי של חלקים גדולים בתקשורת הישראלית. ואני חושב שדווקא הרדיפה האובססיבית הזאת כלפי משפחת נתניהו גרמה להצבעת מחאה ותמיכה ביאיר נתניהו", אומר קלנר ומזכיר את המדגם שנערך ב"ליכודיאדה", בו זכה יאיר נתניהו למקום מכובד ברשימת המשוריינים שאותם מבקשים הליכודניקים.

קלנר טוען שהתקשורת ניסתה ללעוג לבאי הליכודיאדה - אך ללא הצלחה, "הליכוד היא מפלגה עם פריימריז, יש שטח ויש פעילים והפוליטיקאים שומרים על קשר עם ציבור הבוחרים. הליכודניקים הם ציבור עממי, חי ותוסס וזה סוד כוחה של מפלגת הליכוד.

''הליכודיאדה היתה אירוע מרומם וראינו את כל הפרסומים והלעג על הליכודיאדה, מנסים ליצור לליכודניק תדמית של פרא אדם, מן עסקן אינטרסנטי שמעניין אותו רק שטויות, אבל במציאות זה היה אירוע איכותי, ברמה גבוהה, באווירה משפחתית, הם ניסו לחפש דברים משפילים ותאמין לי שניסו אבל לא הצליחו".