ילד בן 6 נדרס למוות בבית שמש

ילד בן שש נהרג הבוקר (חמישי) מפגיעת אוטובוס בשדרות נחל הקישון בבית שמש. חובשים של מד"א פינו לבית החולים אדם נוסף במצב קל.

ערוץ 7 , ב' בשבט תשע"ח

זירת התאונה הקשה
זירת התאונה הקשה
צילום: חיים ויצמן

אסון בבית שמש. ילד כבן שש נהרג הבוקר (חמישי) פגיעת אוטובוס בבית שמש. צוותי מד"א שהגיעו למקום ניסו תחילה להצילו אך הניסיונות עלו בתוהו ומותו נקבע.

בתאונה נפצע גבר כבן שלושים שפונה לבית החולים הדסה עין כרם במצב קל.

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א אושרי אדרי סיפר, "מדובר בתאונה קשה מאוד, ילד כבן 6 נלכד מתחת לאוטובוס כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של הכיבוי ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובתוך זמן קצר נקבע מותו בשטח. גבר כבן 30 שנפגע מהאוטובוס במצב קל בגפיים טופל במקום ופונה באמבולנס מד"א לבית החולים בירושלים".

המשטרה פתחה בחקירה.

בתוך כך הנער ליאל אלמקייס בן ה־13, שנהרג ביום שלישי אחרי שרכב המשפחה התנגש בגמל באמצע כביש 40, יובא היום למנוחות. לבית העלמין יגיעו אביו שי ואחיו נווה ונהוראי ששרדו את התאונה, בעוד האם חגית שנפצעה קשה בתאונה, עדיין מאושפזת בטיפול נמרץ וכלל לא יודעת שבנה נהרג.

"חגית הייתה ממש על סף המוות אבל אתמול היא החלה להגיב", סיפר אחיו של שי, פיני אלמקייס, ל"ידיעות אחרונות". "אי אפשר היה לספר לה מה קרה. עדיין לא סיפרנו. שי שבור לגמרי, הוא מותש. היום הוא הולך לקבור את הבן שלו וזו נקודת השבר הכי גדולה שיש. הוא צריך יהיה לשקם משפחה שלמה".