איך להיות גם יפה וגם בריאה?

נשים רבות גדלו על המשפט שכדי להיות יפה צריך לסבול.

לאוס מדיה , ב' בשבט תשע"ח

יופי
יופי
צילום: יח"צ

כידוע, היופי הוא עניין יחסי, אך יש דבר אחד שכולם מסכימים עליו: הבריאות היא זו שמשדרת יופי יותר מכל. מסיבה זו, נשים לא מעטות פונות למכון קוסמטי מקצועי לא רק כדי לעצב גבות או להיפטר משערות הפנים, אלא גם כדי לטפל בעור הפנים הפגום ובפצעונים שהופיעו להם לפתע פתאום. כי כל אחת מרגישה תמיד יפה כשהיא בריאה.

מכון היופי שלך

לכל אישה הדואגת למראה החיצוני שלה יש מכון יופי קבוע שאותו היא פוקדת. במכון זה מתקיימים טיפולים שונים אשר עוזרים לאישה להיראות טוב. אלה כמה מבין השירותים שניתן לקבל בתוך מכון יופי תל אביב אם רק נדאג לקבוע תור:

  • איפור קבוע – נמאס לך להתאפר בכל בוקר? ובכן, היום אפשר לעשות איפור קבוע ולהיראות טוב גם במהלך השינה. איפור קבוע מושג על ידי החדרת אייליינר מתחת לעיניים או מילוי צבע בשפתיים באמצעות מכשיר מיוחד אשר נועד לקעקועים. איפור זה מסייע גם לטשטש צלקות שנוצרו כתוצאה מפצעים או תאונה.
  • פדיקור רפואי – כפות הרגליים נוטות לצבור לכלוכים וחיידקים. נוסף על כך, לעתים סובלת כף הרגל מבעיות כמו ציפורן חודרנית או יבלות. מסיבה זו, חשוב לבצע פדיקור רפואי.
  • טיפול פנים – גורמים שונים משפיעים על עור הפנים: גיל, מזג האוויר ולכלוכים שונים מסביב. מכון מקצועי יכול לטפל במגוון רחב של בעיות אשר קשורות לבעיות פיגמנטציה, הופעה של פצעונים קטנים באזור הפנים, צלקות אשר נותרו כתוצאה מאקנה וכדומה. טיפול פנים תל אביב ייחודי בכך שהוא נועד לשמור לא רק על היופי, אלא גם על בריאות העור.

אז איך את רוצה את הגבות שלך

עיצוב גבות תל אביב הוא נושא בוער בקרב בנות המרכז אשר צריכות להיראות טיפ טופ. אישה תל אביבית טיפוסית צריכה לתמרן בין הבית לעבודה, להיות נוכחת בפגישות עסקיות חשובות וכמובן להשתתף בהופעות סוערות. בין כל הפעילויות השונות על לה להזניח את עצמה, בייחוד כאשר מדובר בגבות שלה. הגבות (יש שיגידו הסוררות מעט) נוטות לצמוח ולגדול, ולכן יש צורך לעצב אותן בהתאם. בעולם שבו האישה נמדדת בין השאר בהתאם ליופי גבותיה, תורם העיצוב למראה טוב וייצוגי.

יופי
צילום: יח"צ

בוחרים את המכון הקוסמטי

לא תמיד פשוט לבחור קוסמטיקאית בתל אביב. בעיר המרכזית והגדולה הזו ישנם בעלי עסקים שונים ובכללם גם נשים העוסקות במקצועות היופי. המבחר העצום הזה מקשה על הבחירה, אך בזכות חקירה מדוקדקת אפשר להגיע למכון היופי הנכון. ראשית, החליטי מהו סוג הטיפול המתאים לך. האם עור הפנים שלך זקוק לטיפוח בגלל בעיה רפואית כלשהי? האם את מחפשת מעצבת גבות שהיא גם אמנית? נוסף על כך, אם אתם מוקפת בכמה חברות טובות, תמיד יש לך את מי לשאול ועם מי להתייעץ לגבי קוסמטיקאית טובה.

משקמים את העור במכון קוסמטי

"יהלי" הוא מרכז לטיפולי פנים וגוף קליניים אשר מנוהל על ידי קוסמטיקאית מקצועית שיש לה ניסיון רב שנים בשיקום של עור פנים פגוע. כמו כן, כל אחת תוכל ליהנות ממגוון רחב של שירותים המוצעים במכון: עיצוב גבות איכותי, איפור קבוע, מניקור, פדיקור והסרת שיערות.

הכתבה הופקה ונכתבה בעזרת חברת אוצר מילים המספקת כתיבת מאמרים מקצועיים עבור עסקים, ארגונים וחברות.