ריקה רזאל בדרך לאלבום ראשון

ריקה רזאל הולכת בעקבות האחים שלה - ומוציאה אלבום חדש, "הרגשתי שאני חייבת להפסיק לברוח ולתת ביטוי למי שאני באמת". שירת נשים

ערוץ 7 , ו' בשבט תשע"ח

ריקה רזאל
ריקה רזאל
צילום: עצמי

משפחת רזאל ידועה בילדיה המוכשרים: יונתן ואהרון הם אמנים מצליחים שהוציאו מספר רב של אלבומים עד היום, מופיעים ברחבי הארץ וגם בעולם.

יונתן נחשב למלחין מבוקש וידוע, יקיר גלגלצ ואהרון הוא להיט בקרב המגזר הדתי כבר שנים רבות.

אחותם ריקה רזאל, אשת נדל"ן מצליחה בת 42, מבקשת גם היא בימים אלו לגלות מחדש את הכישרון המוזיקלי שירשה מבית הוריה ולהוציא את האלבום שתמיד חלמה עליו.

"כשהיינו ילדים היתה לנו להקה משלנו, כל האחים", מספרת ריקה, "הוצאנו אלבום, הופענו בטלוויזיה ובהופעות בארץ ובעולם. כשגדלנו, כל אחד פנה לדרך אחרת. אהרן ויונתן בחרו במוסיקה, אבל אני שמתי אותה קצת בצד. שירתתי בצבא, התחתנתי, הקמתי משפחה וילדתי 8 ילדים ברוך ה' תוך כדי בניית עסק. אבל המוסיקה המשיכה לפעפע בתוכי. הייתי חוטפת רגעים קטנים וכותבת, מלחינה, מנגנת ושרה. לעצמי, למגירה".

ריקה מספרת על הרגע שבו החליטה להגשים את החלום שלה: "יום אחד, בזמן שראיתי את אחיי שרים על הבמה, ואני עמדתי בצד דוממה, הכל התפוצץ. הרגשתי שאני חייבת להפסיק לברוח ולתת ביטוי למי שאני באמת. ידעתי שמקומי שם על הבמה".ריקה אומרת כי באותו הרגע, היא בחרה להפסיק להיכנע למציאות המאתגרת שבה לאישה דתייה שהיא גם אמא, קשה לדמיין מצב בו היא מגשימה את החלומות השאפתניים והמטורפים שלה, "החלטתי לקחת את מה שהתחולל בי והבשיל בכל השנים הללו - ולרגש בעזרתו אנשים אחרים" היא מספרת.

ריקה שיחררה לפני מספר שבועות סינגל לאוויר העולם שנקרא "בדיוק מושלם" ולפני מספר שבועות אף החליטה לפנות לגיוס המונים באתר HEADSTART למימון האלבום שהיא עמלה עליו בימים אלה.

"אני מזמינה את כל מי שהתחבר למוזיקה שלי ולמה שאני מייצגת להתגייס ולהיות שותפים ושותפות באלבום החדש שלי" היא מסכמת.