"אבוטבול ראש העיר גם בבחירות הבאות"

השר אריה דרעי ביקר בעיר בית שמש וקרא למפלגת יהדות התורה שלא להעמיד מועמדים נגד ראש העיר המכהן.

חזקי ברוך , ט' בשבט תשע"ח

השר דרעי עם ראש העיר אבוטבול, היום
השר דרעי עם ראש העיר אבוטבול, היום
צילום: דוברות השר

שר הפנים, אריה דרעי, ביקר היום (חמישי) בעיר בית שמש וקרא לציבור החרדי להתאחד מאחורי מועמדותו של ראש העיר המכהן משה אבוטבול.

"בית שמש היא עיר לתפארת, יש כאן עשייה ברוכה שלא רואים בעיר אחרת, כולם כאן שותפים לעשייה, וכל הקהילות מקבלות בצורה יפה, חבל יהיה לקלקל את בית שמש ולהכניס אותה לקלחת בחירות מיותרות כאשר כולם יודעים כי התוצאה ידועה מראש, ומשה אבוטבול יהיה כאן ראש עיר גם בבחירות הבאות", אמר דרעי.

הוא פנה למפלגת יהדות התורה וביקש שתימנע מלהריץ מועמדים משלה. "אני יודע שליצמן נמצא אתנו בעניין, אבל אני קורא גם למשה גפני וגם למאיר פרוש להצטרף למהלך הזה למען בית שמש. גם בערים שיש ראשי עיר חילוניים לא מחליפים אותם אם הם עושים מלאכתם נאמנה, קל וחומר שמדובר בראש עיר כמו משה אבוטבול שכל היהדות החרדית חייבת לו הכרת הטוב על כך שהרים את קרנה של בית שמש".

"בסופו של יום", המשיך השר דרעי, "משה אבוטבול יהיה כאן ראש העיר, אם זה לא ילך בדרכי שלום וכבוד זה יהיה במערכה. בבחירות שעברו ישנו כאן בעיר חודש שלם, ואם יהיה צורך נעשה זאת גם הפעם. אני מקווה מאוד שלא נצטרך להגיע לכך, ונתעל את העשייה ואת המרץ לדברים טובים למען התושבים. חבל שבמקום שנעבוד למען פתיחת שנת הלימודים, במקום שראש העיר משה אבוטבול ומחזיק תיק החינוך ישעיהו ארנרייך יעסקו בבניית כיתות ובמציאות פתרונות, הם יצטרכו לעסוק בבחירות".

השר דרעי גילה כי ראש העיר יזכה גם לתמיכת הליכוד. "היום במהלך הביקור בבית שמש אמר לי יו"ר סיעת הליכוד בבית שמש, שלום אדרי, כי סיעת הליכוד תתמוך גם במשה אבוטבול ואף ביקש ממני - לך תודיע זאת לגפני ולפרוש שלא יבנו על בית שמש".

"כך או כך, בית שמש התברכה בראש עיר מצויין, ראש עיר שדואג לכולם, וצריך להוציא את בית שמש מחוץ לפוליטיקה, ולתת לראש העיר להמשיך לפעול למען בית שמש. זה מה שטוב לבית שמש, וזה חשוב ביותר לעתיד העיר. בסופו של יום כולם יודעים כי משה אבוטבול יבחר כאן שוב לראשות העיר, ולוואי שכבר עכשיו כולם יהיו שותפים בכך, ויגבירו את האחדות בעיר", חתם השר דרעי את קריאתו.