רכש חדש לאלופה מבירת הנגב

היכולת הרעה והלא יציבה, הביאה את הפועל באר שבע להחתים את כוכבה של הפועל חיפה ומי ששימש כקפטן שלה - חנן ממן. "סליחה ממי שנפגע"

נרי וייס , ט' בשבט תשע"ח

אוהדי באר שבע. רכש חדש
אוהדי באר שבע. רכש חדש
צילום: פלאש 90

האלופה מתחזקת. אחרי מסע של לחצים ואחרי שכבר סיכם את תנאיו במועדון לעונה הבאה, היום (חמישי) חתם קפטן הפועל חיפה ואחד מכוכביה, חנן ממן על חוזה לארבע וחצי שנים בהפועל באר שבע.

לממן בן ה-28 היה מותר לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות החל מחודש ינואר הנוכחי אך לעבור רק בסיום העונה. סיכומו עם האלופה מבירת הנגב, בעוד קבוצתו שלו מחיפה מתמודדת איתה במאבק האליפות הביא לסערה ועימות בין הקבוצות.

בסופו של דבר לחצים רבים מצד אביו, שחקן העבר ברוך ממן ופיצוי נאה של האלופה מבאר שבע הביאו למעברו כבר היום, כשזה יוכל לקחת חלק במשחק העונה כבר בעוד שבוע וחצי של קבוצתו החדשה מבאר שבע מול מכבי ת"א.

"אחרי כמה ימים של חוסר וודאות אני שלם עם ההחלטה שלי ללכת עם תחושת הבטן ולחתום בהפועל באר שבע ותאמינו או לא, הכסף לא שיחק תפקיד", אמר ממן במעמד החתימה. לדבריו של הקשר המצויין שבמאזנו העונה כבר ארבעה שערים, "התכנון המקורי היה לחתום לעונה הבאה ולסיים את השנה הנוכחית בהפועל חיפה בכל הכוח, להמשיך את הדרך הטובה והיפה שעשינו, אבל דבר הוביל לדבר והוחלט שאעבור כבר כעת".

על הביקורת והקללות שספג מאוהדים רבים אמר ממן: "ברצוני להגיד תודה מיוחדת וגדולה ליואב כץ ולניר קלינגר על התמיכה וההבנה, לקהל האדיר של הפועל חיפה שרובו תמך בהחלטה ודאג לסמס ולכתוב לי בימים האחרונים, אני מעריך מאוד ואזכור זאת תמיד ולמי שנפגע אבקש סליחתכם. היה לי הכבוד והעונג לשמש כקפטן הקבוצה ומקווה שהשנה תמשיך להאיר פנים כלפי המועדון גם בלעדיי. תודה תודה תודה".

ממן, הנחשב לשחקן בית בהפועל חיפה ערך את הופעת הבכורה שלו בבוגרים של המועדון במהלך עונת 2008/09, עת הייתה הקבוצה האדומה מחיפה בליגה הלאומית. בשנת 2012 עזב את מועדון נעוריו ומסעו עבר בהפועל ת"א, וורן הבלגית ובית"ר ירושלים.

ביולי 2015 חזר למועדון בו החל את קריירת המשחק שלו, והעונה בלט לטובה ושידרג את יכולות המשחק שלו, דבר שגרם לבאר שבע למהר ולסכם איתו על חוזה לעונה הבאה שבסופו של דבר יקרה כבר ממשחק הליגה הקרוב.

"אני שמח שחנן מצטרף אלינו ובטוח שהוא יתרום לנו. אנחנו תמיד מחפשים שחקנים עם אנרגיה טובה ויכולות גבוהות ואני משוכנע שחנן הוא בדיוק מסוג השחקנים האלה, אותם אנחנו אוהבים", אמר עליו מאמנו החדש ברק בכר.

אלונה ברקת, בעלי האלופה אמרה: "אני שמחה שהמו''מ הבשיל ושחנן ממן מצטרף אלינו כבר עכשיו. אני רוצה להודות ליואב כץ ולניר קלינגר על שיתוף הפעולה ומאחלת לחנן הרבה הצלחה בבית החם של הפועל באר שבע".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il