שוטר, מאמין ומצטיין

14 בוגרי מחזור ה׳ בתכנית ״מאמינים במשטרה״ סיימו בהצלחה קורס סייר מוסמך. רס״ר שניר ירושלמי סיים את הקורס בהצטיינות.

עדו בן פורת , י"ט בשבט תשע"ח

בוגרי הקורס האחרון עם נחי אייל והרב כהן
בוגרי הקורס האחרון עם נחי אייל והרב כהן
צילום: מאמינים במשטרה

בסוף השבוע האחרון נערך טקס סיום קורס סייר מוסמך במכללה לשוטרים בבית שמש.

14 בוגרי מחזור ה׳ בתכנית ״מאמינים במשטרה״ סיימו בהצלחה את הקורס, מתוכם 10 סיירים ו-4 שוטרי יס״מ.

רס״ר שניר ירושלמי סיים את הקורס בהצטיינות, זאת לאחר שגם את קורס השיטור הבסיסי סיים בהצטיינות. זאת הפעם השלישית ברציפות ששוטר בוגר התכנית מסיים את הקורס בהצטיינות.

בנוסף, מפקד המחלקה שפיקד על השוטרים הטריים הוא מפקח אבישי תנעמי - בוגר מחזור א׳ של ''מאמינים במשטרה'', תכנית הגיוס היחידה לבני הישיבות והמכינות המהווה פתיחה מעולה לאלה שמעוניינים לשמור מחד על אורך חיים תורני ומאידך לצאת לשליחות לאומית ציונית.

רב התכנית הרב אהרון כהן אמר כי ״התוכנית 'מאמינים במשטרה' זוכה לגדל שנה אחר שנה שוטרים מצטיינים אשר נגשים לעבודתם המשטרתית מתוך אמונה גדולה ומתוך מוטיבציה עצומה. מציאות זו איננה מקרית אלא היא נובעת מתוך האמונה כי חיבור בין תורה, ציונות ומשטרה יוצרת עוצמה וחוסן אשר אשר יכול לתרום רבות למשטרה ולחברה הישראלית״.

יוזם התכנית נחי אייל אמר כי ״הציונות הדתית הופכת להיות חלק חשוב ואינטגרלי במשטרת ישראל. התכנית מובילה מהלך של שילוב אנשי אמונה במערכות השלטון החוק והסדר. הנתונים המצטברים במהלך השנים מלמדים כי התכנית הוסיפה כח אדם איכותי לתפקידי הליבה של משטרת ישראל שהם סיור בילוש וחקירות. זוהי שליחות לאומית במקום עבודה מתגמל, שאף שכרה בצידה״.