אבטחה מוגברת בחצי גמר גביע המדינה

אבטחה חסרת תקדים במשחקי חצי הגמר שיתקיימו היום בהיכל מנורה מבטחים. 249 מאבטחים וסדרנים ו-87 שוטרים ינסו לשמור על הסדר

נרי וייס , כ"ז בשבט תשע"ח

מכבי תל אביב עם גביע המדינה
מכבי תל אביב עם גביע המדינה
צילום: באדיבות איגוד הכדורסל

הישורת האחרונה במשחקי גביע המדינה בכדורסל תגיע היום (שני) כמעט אל סופה, כשבהיכל מנורה מבטחים שבתל אביב יתקיימו שני משחקי חצי הגמר.

במשחק הראשון תפגוש מחזיקת גביע המדינה בשמונה השנים האחרונות, מכבי ת"א את מכבי אשדוד הלוהטת, ובמשחק השני ייפגשו הפועל חולון והפועל ירושלים למשחק ראש בראש על כרטיס אחד למעמד הגמר.

למעשה, שני המשחקים הערב הם שחזור מדויק של משחקי חצי הגמר מהשנה שעברה, אז העפילו למשחק הגמר מכבי תל אביב והפועל ירושלים. האם זו גם תהיה התוצאה בסיום הערב?

אגב, זו הפעם הרביעית בתולדות גביע המדינה שמי שמעפילות למשחקים הן ארבע הראשונות בליגה באותו הזמן, כשהפעם האחרונה שזה קרה הייתה בעונת 1995/6.

בהלת הכרטיסים למשחקי חצי הגמר צפויה למלא את היכל מנורה מבטחים שבתל אביב עד אפס מקום, ובהיערכות למשחקים הערב החליטו יחד גורמי האבטחה ואנשי איגוד הכדורסל בשיתוף ארבעת הקבוצות להעמיד אבטחה חסרת תקדים בכדי לשמור על הסדר הקיים.

על פי ההערכות, על 32 אוהדים צפוי להיות מאבטח אחד, כשהמספרים עומדים על 249 מאבטחים וסדרנים ו-87 שוטרים בשכר ושוטרים נוספים בתפקיד שיאבטחו את המשחק. מספר שיא של מאבטחים במשחקי חצי הגמר בתולדות גביע המדינה בכדורסל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il