נתניהו שוב יבלום?
"הזדמנות נדירה לריבונות בבקעה"

ועדת השרים לחקיקה תצביע ביום ראשון על הצעת החוק של ח״כ שרן השכל להחלת החוק הישראלי בבקעה. ''לא היה ולא יהיה זמן טוב יותר''.

חזקי ברוך , ל' בשבט תשע"ח

שרן השכל
שרן השכל
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

ועדת השרים לענייני חקיקה תצביע ביום ראשון הקרוב על הצעת החוק שיזמה ח״כ שרן השכל (ליכוד), חברת ועדת חוץ וביטחון, להחלת החוק הישראלי באזור בקעת הירדן.

ביום ראשון האחרון, נזכיר, מנע ראש הממשלה נתניהו הצבעה בוועדת השרים על הצעת חוק להחלת ריבונות בכל רחבי יהודה ושומרון.

ח״כ השכל אמרה הערב (חמישי) כי ''הרוח הגבית שאנו מקבלים בזירה הבין לאומית מחברתנו ארצות הברית מוכיחה כי לא היה ולא יהיה זמן טוב יותר. במציאות הדינמית שמשתנה בכל רגע, מי יודע מה יוליד יום. יש לנו הזדמנות נדירה להעביר את ההצעה לפני סיום המושב הנוכחי״.

״הצעת החוק להחלת החוק הישראלי על בקעת הירדן היא המפתח ליציבות ודו קיום אמיתי. מימין ושמאל ישנה הסכמה לגביי החשיבות הביטחונית לגבול המזרחי שלנו״, הסבירה.

ח״כ השכל הוסיפה כי ״זהו צעד ראשון בהחלת חוק וסדר, באזור שמזה 50 שנה תושבי המקום חיו בחוסר בהירות ולא קיבלו גיבוי בפיתוח ותשתיות.

''בתמיכת חברי הליכוד שדורשים את השינוי המתבקש, בתמיכת הממשלה שיש בה רוב דרוש להעברת הצעת החוק, יחד עם חבריי, מוטי יוגב ומיקי זוהר, אני גאה להוביל את הצעת החוק להחלת החוק הישראלי בבקעת הירדן״, הוסיפה חברת הכנסת מהליכוד.