נאבקים יותר בממשלה מאשר בחמאס

אמו של הדר גולדין הי"ד תוקפת בחריפות את הממשלה שמחזירה גופות מחבלים ''דקות לפני כניסת שבת, מתחת לרדאר של התקשורת''.

חזקי ברוך , ג' באדר תשע"ח

שמחה ולאה גולדין
שמחה ולאה גולדין
צילום: הלל מאיר/TPS

לאה גולדין, אמו של סגן הדר גולדין הי"ד שגופתו מוחזקת בידי מחבלי חמאס ברצועת עזה, הגיעה היום (ראשון) לכנסת לציון יום הולדתו של ה-27 של הדר.

"לפני שלוש שנים וחצי דפקו לנו בדלת והודיעו לנו שהדר נעדר. אני לא מאמינה שמאז אנחנו מוצאים את עצמנו יותר ויותר נאבקים בממשלה מאשר באויב שהוא חמאס בשביל להשיב את הדר", אמרה גולדין.

האם השכולה תקפה את ההחלטה להחזיר גופות מחבלים רוצחים לידי משפחותיהם, "מה שקרה ביום שישי זה דבר נורא ואיום, דקות לפני כניסת שבת, מתחת לרדאר של התקשורת, החזירו גופות של מחבלים מרצחים שהרגו חייל מג"ב ושני אזרחים באירוע טרור שהחמאס לקח עליו אחריות.

''לפני שנה הקבינט החליט שמפעילים לחץ על החמאס ולא מחזירים גופות. לצערנו הקבינט לא מיישם את ההחלטה ונאלצנו להגיש עתירה לבג"ץ", הסבירה גולדין.

לדבריה, התחושות הקשות נובעות גם מהתנהלות הממשלה והמדינה שמבטיחות אך אינן מקיימות, "ביום חמישי האחרון, 24 שעות לפני השבת גופות המחבלים, עמד פרקליט המדינה מול בית המשפט והכריז שהמדינה לא מחזירה גופות חמאס. לא עברו 24 שעות ופשוט החזירו גופות לחמאס.

''כל מה שיש לי להגיד זה שאנחנו במשבר אמון מאוד קשה מול הממשלה ומול מקבלי ההחלטות אבל אנחנו לא מוותרים על הערכים שלנו, לא על הערכים של עם ישראל ולא על הערכים של מדינת ישראל ואנחנו נחזיר את הדר לקבר ישראל", מדגישה אמו.