"נבלות, באים לחגוג על הדם שלנו"

אנשי שמאל ומסתננים יפגינו במוצאי שבת בדרום תל אביב, נגד הוצאת המסתננים מישראל. מולם תיערך הפגנה בעד הוצאת המסתננים.

בני טוקר , ז' באדר תשע"ח

שפי פז בהפגנה
שפי פז בהפגנה
צילום: יונתן סינדל. פלאש 90

במוצאי שבת תתקיים ברחוב לוינסקי בדרום תל אביב הפגנת שמאל נגד גירוש המסתננים מישראל.

המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים להפגנה שצפויים להשתתף בה, לצד אנשי השמאל, גם אלפי מסתננים.

שפי פז מ''החזית לשחרור דרום תל אביב'', קוראת בערוץ 7 לציבור אוהבי ארץ ישראל להגיע להפגנה הנגדית שתיערך במקום.

"ההפגנה שלהם היא הדבר הכי מגעיל, מבחיל ומרושע שאפשר לעשות נגד תושבי דרום תל אביב. הם רוצים שהממשלה תשאיר כאן את המסתננים וזו הולכת להיות הפגנה ענקית. אנחנו יודעים על היערכות משטרתית מטורפת. לנו הם לא מרשים להתקרב להפגנה אבל אני לא צריכה אישורים, זה הבית שלי ואני אפגין נגד הפולשים לבית שלי".

"הם עושים את ההפגנה ביום הרצח של אסתר גלילי, שנרצחה לפני שמונה שנים על ידי מסתנן שיכור. כל הנבלות האלה באים לחגוג על הדם שלנו, לעשות פה הפגנה נגדנו. בזמן שהם יחגגו אנחנו נעשה טקס אזכרה לאסתר גלילי, אנחנו נכבד את זכרה ואת זכרם של כל הקרבנות החל מנשדדי הפלאפונים, כלה בנאנסות ובמוטרדות ובכל האנשים שנהרסו להם החיים''.

לדבריה המשטרה חוששת מהתפרעויות קשות, "במשטרה די משקשקים מההפגנה הזאת, מדובר על אלפי אנשים ששמונים אחוז מהם יהיו מסתננים, עשרות אלפי מסתננים וכמה מאות ישראלים תומכי מסתננים.

יש לשפי פז מסר לאמנים ולאנשי השמאל שיגיעו להפגנה, "הם חיים בפנטזיה של עולם יפה עם אהבה ובלי גבולות אבל אנחנו חיים במציאות ישראלית ספציפית מאוד של מאבק קיומי יום יומי נגד החבר'ה האלה.

"הם לא עשו מעולם משהו בעד דרום תל אביב, הם גם לא יעשו אי פעם משהו למען דרום תל אביב, הם רוצים לעצור את הגירוש כדי לשמור את העבדים ולהשאיר אותם בדרום תל אביב", אמרה פז.