שישייה לפי צבעי הקשת

רגע לפני שהשישייה הפוטוגנית של אריק וקורטני וולדרופ כבשה את העולם, חיכו לה בבית החולים 40 איש, בצוותים שחולקו לפי צבעים.

גיא כהן , י"ז באדר תשע"ח

השישייה בצבעי הקשת
השישייה בצבעי הקשת
צילום: Ashley Sargent Photography, LLC

אריק וקורטני וולדרופ ממדינת אלבמה שבארה"ב הם חברים מאז כיתה ח'. הם נישאו ב-2004 ותמיד ידעו שהם רוצים משפחה גדולה. כמה שנים לאחר שנישאו נולד להם בן ראשון, וב-2012 נולדו בנים תאומים.

כל זה היה רק הקדמה, מתברר. כי ב-11 בדצמבר שולש בבת אחת מספר הילדים בבית – עם הולדתה של שישיית תינוקות בריאים, שלושה בנים ושלוש בנות.

המדובר בשישייה הראשונה שנולדה באלבמה מאז 2011. בבית החולים של הנטסוויל הכינו את הציוד ואת בנק הדם לקראת הלידה ואף ערכו תרגילים להתכונן ללידה. ארבעים איש ממחלקות שונות התחלקו לשישה צוותים, אחד לכל תינוק, ולכל אחד מהם שוייך צבע משלו, על פי סדר צבעי הקשת. כל תינוק קיבל צבע לפי סדר הלידה.

שלושה בנים ושלוש בנות
צילום: Ashley Sargent Photography, LLC
מספר הילדים שולש
צילום: Ashley Sargent Photography, LLC
יחד מכיתה ח'
צילום: Ashley Sargent Photography, LLC

כעת מתברר שמדובר בשישייה ממושמעת ופוטוגנית ביותר. הצלמת אשלי סרג'נט החלה להתכונן ליום הצילומים בחד עם האמא כמה חודשים מראש. הצילומים עצמם בוצעו בפחות משלוש שעות, וזמן קצר אחר כך כבר כיכבו בעתונים ומהדורות טלוויזיה ברחבי העולם.

"כל כך הרבה תפילות הוקדשו לקורטני ולתינוקות היפים האלה", אמרה סרג'נט לאתר מקומי. "כל כך הרבה אי ודאות וחרדה. אז לראות אותם בזרועותי ולראות את התינוקות בריאים לחלוטין, זו פשוט הוכחה שא-לוהים הוא טוב".