רק תמונה

''רק תמונה'' הוא ביקש, ''שאפילו בעבודה לא אשכח אותך לרגע'' ושלחתי. גם כשביקש תמונה שרואים קצת יותר.

בשיתוף ארגון להב"ה , כ"א באדר תשע"ח

אילוסטרציה
אילוסטרציה
istock

רק תמונה. ''רק תמונה'' הוא ביקש, ''שאפילו בעבודה לא אשכח אותך לרגע'' ושלחתי. גם כשביקש תמונה שרואים קצת יותר..

ואז הוא סיפר לי שבכלל קוראים לו סמיר, ''ואם אשלח להורים שלך את התמונות האלו למי הם יאמינו?'' שאל, ''אז ממש כדאי לך שניפגש".

"ואחרי הפגישה הזו" הבטיח "אמחק את התמונות ותוכלי להמשיך בחיים שלך. אם לא תתאהבי בי כמובן'' ונפגשנו.

פעם ראשונה בגינה ליד מרכז העיר. ואז כשהוא התקרב להראות לי איך הוא מוחק מהפלאפון את התמונות ששלחתי לו, הוא נישק אותי בכוח וצילם תמונה.

אז נפגשנו למחרת בבית מלון ליד התחנה מרכזית ובכיתי לו שימחק את התמונה, אז הוא צחק ונשבע שימחק בתנאי שאשתה איתו קפה בחדר. בחדר הוא עשה לי בכח כל מיני דברים וצילם כל מיני תמונות.

ולא הזיז לו שבכיתי. כל פעם שהוא התקשר הייתי צריכה לפגוש אותו. כשאמרתי לו פעם אחת שאתקשר למשטרה הוא חייג בשבילי ואמר שההורים שלי בטח ממש ישמחו לשמוע שככה אני מתנהגת לחתן שלהם.

אז ניתקתי את השיחה כי הבנתי שאם ההורים שלי ידעו מזה אבא יקבל התקף לב ואמא תהרוג אותי, ואמרתי לו שהוא לא חתן שלהם ושאני לא אתחתן איתו בחיים, הוא צחק, ואמר שגם אם אתחתן עם מישהו אחר עדיין אצטרך להיפגש איתו מתי שהוא יחליט.

ובלימודים החברות שלי לא שמו לב בכלל שמשהו לא בסדר.

וגם היועצת של בית הספר לא שמה לב.

רק המאבטח של המלון שאל אותי פעם אחת אם אני בסדר והנהנתי בראש שהכל בסדר ויותר הוא לא דיבר איתי. אבל הוא דיבר עם להב"ה.

ופעם הבאה שבאתי לשם ישבה בלובי מישהי דתיה, נראית בגיל שלי בערך. המאבטח סימן לה עם העיניים עליי, ואז בדיוק סמיר הגיע. קיצ'ר, עליתי עם סמיר לחדר, ואחרי שעה יצאנו, וסמיר הלך, וכשהלכתי לשירותים הדתייה נכנסה אחרי ושאלה למה העיניים שלי אדומות.

והיא פתאום חיבקה אותי, אז בכיתי, וסיפרתי לה הכל. באמצע הפגישה הבאה שנפגשתי עם סמיר בלובי, הדתיה פתאום התיישבה לידי ושלושה בחורים התיישבו ליד סמיר. הדתייה שאלה אותי אם אני רוצה לצאת לסיבוב, אז יצאנו, והיא קנתה לי קרפ עם שוקולד בתחנה מרכזית. כשחזרנו ראיתי שמכניסים את סמיר לניידת של המשטרה.

היום נפגשתי שוב עם ענת, והיא אמרה שאם אני לא מצליחה לדבר על זה אז לפחות לנסות לכתוב וזה יעזור לי..