מנגליסט לאירועים בבית

בכל מה שקשור למנגל ועל האש, קשה למצוא ישראלי שהוא "לא מבין", ובאופן פרדוקסלי זה גם נכון.

תוכן שיווקי , כ"ה באדר תשע"ח

מנגל
מנגל
iStock

מנגליסט לאירועים בבית

בכל מה שקשור למנגל ועל האש, קשה למצוא ישראלי שהוא "לא מבין", ובאופן פרדוקסלי זה גם נכון. הישראלים בהחלט מבינים בעולם העל האש, הם יודעים להכין את המנגל, להדליק אותו, לצלות את הבשר ולייצר מנות בשר טעימות לחך המשפחתי.

יחד עם זאת, הסיפור הולך ומסתבך כאשר מדובר באירוע מרובה אורחים, כשלכל אורח יש את הטעם שלו וכשלבעלי האירוע יש את הדחף לייצר משהו חדש ויוצא דופן שיחקוק את האירוע בזיכרונם של האורחים. במקרה כזה, המנגל הביתי הפשוט כבר לא יוכל לספק את החוויה הנדרשת, ומה שיכול לפתור לכם את הסוגיה הוא מנגליסט לאירועים בבית.

שירות מנגליסט לאירועים בבית עם חבילת קייטרינג שלמה

כאשר אתם מזמינים שירות מנגליסט לאירועים בבית, אתם זוכים למעשה למעטפת שירות מלאה הכוללת את כל מרכיבי העל האש, התוספות, הרטבים, הסלטים ואפילו הקינוחים. שירות זה מסופק במסגרת שירות קייטרינג לאירועים קטנים בבית, ומבחינתכם הדבר הנכון ביותר הוא לנצל את חבילת השירות המלאה, על מנת להבטיח חוויית אוכל אחידה וברמה מקצועית גבוהה. במסגרת השירות, אותו מספקת חברת מאסטר מיט, תוכלו ליהנות משלל יתרונות הכוללים:

  • שולחנות אוכל וכסאות ישיבה לאורחים
  • מפות וסטים מלאים של כלי הגשה
  • עיטורים, פרחים וכל אלמנט נוסף שתרצו לשלב על גבי שולחנות האורחים
  • מנגלים מקצועיים בכל כמות נדרשת (אפשרות לגריל גז או מנגל על פחמים)
  • כלי עבודה מקצועיים לצליית בשר ועישון בשר

בנוסף לכך, תוכלו ליהנות ממרכיבי קייטרינג נוספים הכוללים: סלטים, רטבים, מנות ראשונות, מנות עיקריות עם תוספות, מנות אחרונות, קינוחים ומשקאות. המשמעות מבחינתכם היא, שלא תצטרכו בכלל להתעסק בכל הנושא של הכנת האוכל והגשתו באירוע, ולרשותכם יעמוד צוות שלם לרבות מנגליסט לאירועים בבית, שינהלו את כל תהליך הקייטרינג עבורכם.

אתם ממש לא רוצים להגיע לאירוע שלכם סחוטים, לחוצים ועייפים

זה יכול להיראות לכם כמו עניין שולי, אבל העובדה היא שאנשים הבוחרים להפיק ולנהל את האירוע הפרטי שהם עורכים בביתם, מגיעים אל האירוע כשהם סחוטים מעייפות, ואינם מצליחים לחוות את האירוע בזמן אמת, בעודם עסוקים בכל הלוגיסטיקה של הגשת האוכל עליו עמלו. מצב זה יוצר לחצים רבים, טעויות, תקלות ובסופו של דבר פוגע גם בחוויית האירוע שלכם וגם זו של האורחים. במקום זאת, יש לכם את האפשרות להזמין את אנשי המקצוע שיעשו לכם את האירוע מתחילתו ועד סופו, ואם אתם חושבים שזה יעלה לכם בהכרח יותר יקר, כדאי שתחשבו שוב.

משימה לא פשוטה, שאתם פשוט לא בנויים אליה

הכנת אירוע ביתי היא משימה שהעבודה עליה מתחילה כבר חודשים לפני מועד האירוע, ושבה מושקעות מאות רבות של שעות אדם. במסגרת תהליכי ההכנה, תצטרכו לקחת ימי חופש מהעבודה, להקדיש ימים שלמים לתכנון, למחשבה, לרכישת חומרי הגלם וכמובן להכנת כלל המנות. את כל זה תצטרכו לעשות בתנאים של מטבח ביתי, בו אין לכם את כלי ההכנה הנדרשים, שבאמצעותם ניתן להכין אוכל טרי בהיקפים גדולים. המשמעות של זה היא שתצטרכו לחלק את תהליך ההכנה על פני מספר רב של ימים, מה שיסכן את טריותו של האוכל במועד האירוע.

שירות מקצועי שעושה עבורכם את העבודה, לפני ובזמן האירוע

תחסכו לעצמכם את כל זה, הזמינו לעצמכם שירות מנגליסט לאירועים בבית, ותנו לעצמכם להירגע. העלות הכוללת תהיה כנראה גבוהה יותר, אך הרבה פחות ממה שאתם חושבים ביחס לעלות שהייתם צריכים לשאת בה לו הייתם אתם אלו שאחראים על כל נושא האוכל באירוע. חברת מאסטר מיט מספקת את השירות מזה שנים רבות, ויודעת להסביר לכם בדיוק כיצד תוכלו להפיק ממנו את מרב התועלת, וכיצד תוכלו להבטיח לאורחים שלכם חוויית אוכל שמעולם לא חלמו לקבל באירוע ביתי משפחתי. אתם רוצים את האירוע הטוב ביותר, ומאסטר מיט מעניקה לכם את ההזדמנות גם לעשות את זה.