קוטפים לכם רהיטים

רהיטים הם בראש ובראשונה פונקציונליים. הם אמורים לסייע לנו בפעולות היומיום ולהוות פתרון למטלות שונות שאנו נקלעים אליהן.

לאוס מדיה , כ"ו באדר תשע"ח

עץ מלא
עץ מלא
צילום: יח"צ

אך מעבר להיותם פרקטיים ישנם רבדים נוספים אשר קשורים ברהיטים. הרובד העיצובי הינו חשוב ביותר וקובע את האווירה אשר תשרור בחדר זה או אחר. למשל חדר המטבח הינו מקום אשר בו מכינים את האוכל ואווירה נכונה יכולה לתרום מאוד לתחושה הכללים ולרצון לבלות בחדר זה. גם בסלון ניתן לשלוט באווירה על ידי הכנסת רהיטים מחומר זה או אחר. רהיטי עץ הם דרך מצוינת להכניס לבית אווירה כפרים וחמה ולהפוך אותו לנעים יותר לשהייה.

מארחים בסלון הבית

את הסלון שלכם אתם בוודאי נוהגים לטפח ולעצב עד כמה שניתן. שולחן סלון מעץ הוא דרך מצוינת על מנת להרשים אורחים אשר פוקדים את ביתכם. העץ הוא חומר טבעי אשר עמיד מאוד במצבים שונים ואין כמעט כל צורך לטפל בו במהלך השנים. העץ המלא אינו רגיש למים, הוא מתאים לאנשים אשר איכות הסביבה חשובה להם שכן הוא לא עובר כל טיפול או ריסוס בחומרים מזיקים והוא גם יפה ומואר.

סוגי העץ השונים

ישנם סוגים שונים של עץ מלא וניתן להתאים בדיוק את הגוון הרצוי לכם. מומלץ להתייעץ עם מעצב מומחה וקבל ממנו טיפים שונים בנושא. רהיטי עץ מלא הם בעלי יתרונות רבים וכדאי להכיר אותם לפני שמחליטים באילו רהיטים להשתמש:

  • עץ מלא הוא חזק ועמיד. הוא לא נשבר או נחבל בקלות וניתן להעמיס עליו משקל רב יחסית.
  • אם בכל זאת ישנן שריטות שעלולות להתרחש במרוצץ השנים אז אין כל בעיה להחזיר אותו למראהו החדש על ידי שיוף שלו.
  • הוא משתלב עם הסביבה הטבעית ומאפשר דיאלוג עם הסביבה.
  • ניתן לבנות ממנו כל דבר והוא יהיה פרקטי ויעיל.

איפה ניתן להשיג רהיטים

את הרהיטים כדאי להזמין מראש אצל מעצב מנוסה. אם אתם מחפשים אחד כזה אז ניתן לחפש ברשת האינטרנט. אפשר גם לשאול חברים ובני משפחה שמבינים בנושא. סטודיו ווד מציע שילוב של שיפוץ רהיטים וגם תכנון למן השלב הראשון. הרהיטים נוצרים מסוגי עץ שונים בהתאם לבקשה של הלקוח.