גבאי: היום גילינו מי מפחד מבחירות

"אל תתבלבלו, ימיה של הממשלה הרעה הזו קצרים מאוד. ה'משבר' הבא שנועד לכסות את משבר החקירות הוא רק עניין של זמן", תקף יו"ר המחנ"צ.

חזקי ברוך , כ"ו באדר תשע"ח

תוקף. גבאי
תוקף. גבאי
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, תוקף את ההסכמה שהושגה הערב (שלישי) בין סיעות הקואליציה ומנעה את ההליכה לבחירות מוקדמות.

"אזרחי המדינה הם המפסידים מביטול הקדמת הבחירות. היום קיבלנו עוד המחשה לתרבות השחיתות השלטונית, לאבדן העשתונות הערכי ולעמוד השדרה המוסרי הלא קיים של מפלגות הקואליציה, שהסכימו שוב לשמש כבלון החמצן של ראש ממשלה שעסוק בעצמו", אמר גבאי.

עוד הוסיף גבאי, "נמאס לנו מפוליטיקאים שחושבים רק על עצמם ומוכנים למכור את הערכים הכי בסיסיים ולעסוק רק בטובתם שלהם".

לדבריו, "היום גילינו מי באמת מפחד מבחירות. מי באמת בורח ממשפט הציבור. אבל אל תתבלבלו, ימיה של הממשלה הרעה הזו קצרים מאוד. ה'משבר' הבא שנועד לכסות את משבר החקירות הוא רק עניין של זמן".

"אני לא מאבד את התקווה", אמר גבאי, "כשפרשתי מממשלת נתניהו בעקבות מיניו של ליברמן לשר ביטחון הבטחתי לעצמי שאת המשך העשייה הציבורית אקדיש לשינוי התרבות הפוליטית המושחתת שהתקבעה כאן כנורמה."

"אני מבטיח לכם שאנחנו נילחם – בתרבות העקומה והבלתי מוסרית של נתניהו והשותפים שלו. אנחנו נמשיך להיערך לבחירות. אנחנו נגיע מוכנים, בכל זמן, כדי להחליף את הממשלה המושחתת הזו ולהוביל את ישראל חזרה לדרך הנכונה ולאיחוי הקרעים שנתניהו וחבריו יצרו בין חלקי העם", הדגיש.

בסיום הדברים אמר יו"ר המחנה הציוני "אני מאמין בלב שלם, גם אם זה ייקח עוד קצת זמן! התקווה תנצח את הפחד, הישרים ינצחו את המושחתים והאמת תנצח את הפוליטיקה הקטנה והצינית. אני מאמין בעם שלנו. הוא יביא את הניצחון, ואנחנו נביא את השינוי שכה רבים מייחלים לו."