החופה שלך: אגדה קסומה בזכות השמלה

אין דבר שיותר חשוב לכלה מאשר לבחור את השמלה הנכונה של החופה.

לאוס מדיה , ה' בניסן תשע"ח

היום הגדול
היום הגדול
צילום: יח"צ

שמלת החלומות היא אותה שמלה שבה רצית תמיד לצעוד לחופה, אבל גם זאת שתציג אותך במיטבך ותחמיא לך. עיצובים נכונים לכל מבנה גוף יכולים להלום אותך רק אם הם אכן מתאימים למבנה גופך ולנתונים שלך, כך שכל עיצוב שמלה חייב לקחת את זה בחשבון בראש ובראשונה. שבי בנחת בסטודיו ועברי על כל תיק העבודות שמוצג לך. יחד עם לקיחת המידות ובדיקת כל האפשרויות תוכלי לדעת איזה דגם בדיוק יהיה הדגם האופטימלי בשבילך, זה שיוציא אותך הכלה הקסומה מהאגדות שתמיד חלמת להיות. זהו היום שלך וביום הזה את רוצה להיראות הכי טוב שאפשר, ואת זה עושים בליווי מקצועי נכון ונבון.

סלון כלות ליד הבית

באזור מגורייך תמיד תוכלי למצוא אין ספור מקומות שבהם תוכלי למצוא שמלת כלה. אבל החשיבות של בחירת השמלה הנכונה היא גולת הכותרת של ערב הכלולות שלך, שיכול להיות היפה ביותר משום שבחרת במעצב שמלות שמתאים לך. כשאת בוחרת סלון כלות בחיפה בדקי שהדגמים שמוצעים לך הם אלה שמדברים לטעם שלך ומשקפים את הסגנון שלך. כמו כן, חשוב מאוד שתרגישי נוח עם הבחירה שלך ועם מי שמעצב ותופר לך את השמלה. הליווי הכולל של סלון כלות חייב להיות אמפתי ורגיש, ולעשות הכל כדי שתוכלי להגיע לחתונה רגועה ושלמה עם עצמך משום שבחרת בשמלה הנכונה שמעניקה לך ביטחון.

מעצבים את שמלת כלה

חשיבותו של עיצוב שמלות כלה היא לא רק בעיצובים מרשימים ומהממים שמלהיבים את הצופים, אלא האם הם גם מתאימים לכלות שבוחרות בשמלה זו. היכולת להתאים שמלה ודגם נכון לכל מבנה גוף מבוסס על עין טובה וטעם מצוין, על יצירתיות ומצוינות בעבודה. שלומי מטר מקפיד לעבוד עם כל כלה על עיצוב השמלה שלה שמתאימה לנתוני גופה ולסגנון שלה. יחד עם ההקשבה לחלום שלה מתרגמים את החלום למציאות של שמלה מרהיבה ומרשימה. בערב החתונה תוכלי להיראות נפלא עם עיצוב של מעצב רגיש ובעל כישרון שיודע בדיוק איך את רוצה להיראות ועוזר לך להגשים חלום על שמלה שהיא אגדה.

מאת: סלון כלות פריטייל בבעלות שלומי ונטלי.