ליאון: אתמודד לראשות עיריית ירושלים

בעקבות הודעת ראש העיר מסר משה ליאון, "תרמתי רבות לפיתוחה של העיר והיום אני מוכן יותר מאי פעם לקדם את בירת ישראל קדימה עוד יותר"

אלירן אהרון , ט' בניסן תשע"ח

משה ליאון
משה ליאון
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר מועצת העיר ירושלים משה ליאון, אשר התמודד על ראשות העיר בבחירות הקודמות מול ניר ברקת אך בהמשך חבר לסיעתו, הודיע היום (ראשון) כי בכוונתו להתמודד על ראשות העיר בבחירות הקרובות.

נזכיר כי בבחירות האחרונות שנערכו בנובמבר 2013 הביס ברקת את ליאון בהפרש קולות לא גדול, לאחר שקיבל 51 אחוזים מהקולות לעומת 45 אחוזים לליאון.

הודעתו של ליאון מגיעה בהמשך להודעתו של ראש העיר ברקת על החלטתו שלא להתמודד לקדנציה נוספת בראשות העיר ובמקום זאת להתמודד במסגרת הליכוד בבחירות הבאות לכנסת.

"לפני חמש שנים החלטתי לשים את חיי הקודמים בצד, הפנתי את כל מאמציי, יכולותיי וכישוריי לטובתה של העיר ירושלים. השקעתי את כל כולי למען הבירה כחבר מועצת העיר והעמקתי את מעורבותי בניהול העיר", ציין ליאון.

לדבריו, "בשנים האחרונות עבדתי לצידו של ניר ברקת ואני מודה לו על תקופת העשייה המשותפת, פעלנו יחדיו והצעדנו את העיר קדימה, תרמתי רבות לפיתוחה של העיר והיום אני מוכן יותר מאי פעם לקדם את בירת ישראל קדימה עוד יותר".

עופר ברקוביץ, יו"ר תנועת התעוררות והמועמד לראשות העיר ירושלים, הגיב על פרישתו של ברקת ואמר "אני מודה לניר על פועלו רב השנים למען ירושלים, אך כעת הגיע הזמן להתאחד סביב התנועה הציונית הגדולה ביותר בירושלים. אני קורא לכל תושבי העיר להתאחד מאחורי התעוררות בראשותי ולבחור בנו - הבחירה הטבעית, בבחירות הקרובות".

עופר ברקוביץ
צילום: יח"צ