משה ליאון: האהבה לירושלים תנצח

למעלה מאלף בני אדם משתתפים בטקס הרמת כוסית של המועמד לראשות ירושלים משה ליאון, במהלכו נאם ליאון את נאום ההכרזה על מועמדותו.

אלירן אהרון , י"א בניסן תשע"ח

משה ליאון
משה ליאון
צילום: אלירן אהרון

המועמד לראשות העיר ירושלים, משה ליאון, קיים הערב (שלישי) במלון קראון פלזה בירושלים אירוע רשמי לרגל הכרזתה הרשמית של מועמדותו לראשות העיר

"אני לא מדבר בסיסמאות – המטרות ברורות לי, וברורה לי הדרך למימושן", אמר ליאון בנאומו, וחשף את סיסמת הבחירות שתלווה אותו לאורך המרוץ – "האהבה לירושלים תנצח".

ליאון, שכיהן בעברו כמנכ"ל משרד ראש הממשלה, יו"ר הרשות לפיתוח ירושלים ויו"ר רכבת ישראל, מחזיק בשנים האחרונות ברזומה עירוני עשיר ועבודה צמודה ומשותפת עם ראש העיר היוצא, ניר ברקת.

בנאום ההכרזה אמר ליאון, "הגעתי לרגע הזה אחרי דרך ארוכה של חיי עבודה מלאי משמעות ואתגרים. על בסיס זה של עשרות שנות עשיה וניסיון בתפקידי מפתח בשירות הציבורי בכלל ולמען ירושלים בפרט, בשלו עבורי כל התנאים להוביל את העיר. אינני בא כמי שמבקש לכבוש לו יעד. אני בא לכאן בשביל להפוך יחד אתכם חלומות למציאות, ולהנהיג את ירושלים מעלה לפסגות הראויות לה כבירתנו הנצחית והמאוחדת".

ליאון המשיך ופרט את מטרותיו המתוכננות באם ינצח את המרוץ כאשר הבולטת מביניהם היא דאגתו להחזרת והשארת הצעירים בבירה, ליאון התחייב לפעול למען הצעירים והגדיר אותם כ- "ההווה והעתיד" של העיר.