קונים אופניים? לכו על גולד מודל

יש הרבה סוגי אופניים חשמליים לא מוכרים בכלל, ויש גולד מודל.

, י"ב בניסן תשע"ח

יש אופניים ויש אופניים
יש אופניים ויש אופניים
צילום:pixabay

בשביל להסביר לכם על מה מדובר נגיד BMW. זוהי הרמה של האופניים החשמליות האלה המשווקות בצבעים שחור ולבן, אשר כל רכיב שלהם יוצר בפס ייצור הכי איכותי שיש, וסך כל המרכיבים שלהם יחד ממקמים אותם כאחד המותגים הכי בולטים ומובילים בארץ בתחום האופניים החשמליות. הם הטופ שבטופ, המותג הכי גדול, הכי חזק והכי איכותי ומי שנוסע עליהם בהחלט יכול להרגיש שהחיים יפים...

מה יש באופניים חשמליות גולד מודל?

 • דגם קלאסי באישור משרד התחבורה ומכוני התקנים באירופה ובישראל.
 • לרכב עליהם זה כמו להטיס מטוס. הן צולחות מהמורות לא שום טלטולים של הכיסא או השלדה.
 • המנוע והג'אנט של הגלגל האחורי באיכות הכי גבוהה הקיימת. כלי הכי יציב על הכביש ,ללא כל סכנת נפילה.
 • ביצועים מרשימים גם בעליות קשות.
 • סוללה "שלא נגמרת" מהר. אחרי 50 קילומטר למשל נשארת 50% סוללה. כן יש דבר כזה בגולד מודל.
 • סוס עבודה שמתאים לכל מי שרוצה מותג איכותי מהמעלה הראשונה.
 • מנוע עם גיר מברזל ולא פלסטיק.
 • האופניים החשמליות הכי עוצמתיות והכי שקטות שיש.
 • מערכת המנוע היא ברשלאס- ללא מברשות או פחמים. עשויה ממיתרי נחושת טהורים, מצופים באמיל. מצויד במערכת גיר פלאנטרית העמידה בפני טמפרטורות ועומסים גבוהים. מנוע של 250 וואט המסוגל לדחוף משקל של כ-300 קילו. מנוע אטום שיכול לתפקד מעולה גם בגשם.
 • מצויד בסוללת ליתיום, בעלת עשרה תאים אשר כל אחד מהם עטוף ואטום בנפרד. הסוללה מכילה גם BMS מחשב בקרה, המאזן את התאים במצב של טעינה ופריקה ושומר על רמת התפקוד הנכונה שלהם. הסוללה ניתנת לפריקה בקלות לשם הטענתה.
 • מערכת הבקר של אופני גולד מודל, מגנה עליהם מפני קצר חשמלי ורכיבי אלמנט הבקר, עשויים מהחומרים הכי איכותיים בעולם, המאפשרים ניצול מקסימלי ויעיל של אנרגיה ההופכת לחום.

מדוע לבחור באופניים חשמליים מאיכות גבוהה?

רכישה של אופניים חשמליים צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת והבנה. למי שנזקק לחוות דעת על אופני גולד מודל, יש אפשרות לקבל חוות דעת אמתית מהרשת ואין כמו חוות דעת אלה, כדי להכריע רכישה של מוצרים מכל מיני תחומים. ניתן להבחין בקלות בין חוות דעת יזומה של משווקים לבין חוות דעת של רוכב אופניים שרכש זוג אופניים חשמליים של גולד מודל, (שיש לו אגב ברשת טור שלם על זה עם מחמאות מפה ועד להודעה חדשה...). הוא לא רק ממליץ מנקודת מבט של מפרט אופניים, אלא משתף את הגולשים בחוויות ובהנאה שלו מהרכיבה עליהם, ויורד לפרטים הקטנים שרק מי שרוכב על אופניים מהסוג הזה ידע לומר.

אופניים חשמליות גולד מודל מצטיינות הן ברמת האיכות של הרכיבים שלהם, כמעט בכל רכיב וחלק. החל מהצמיגים וכלה בסוללה, עובר דרך המנוע, ביצועים, נוחות נסיעה, והתמודדות עם מהמורות בכביש. ה-BMW של האופניים החשמליות אכן מוכיח כי רכישה של גולד מודל, היא עסקה מוצלחת מכל הבחינות ומי שרוצה לקבל חיזוק לזה, מוזמן לגלוש ברשת ולעיין בחוות הדעת המרשימות על המוצר הזה.

שוק האופניים הזולים- סכנת נפשות!

אחד הרכיבים האופייניים לאופניים חשמליות זולות היא סוללה זולה ונחותה. סוללה זו תניב בלאי תוך זמן קצר, והשימוש בה יגרום לאופניים לקרטע ולזגזג בכביש. היא תחייב זמן טעינה ממושך, תוחלת החיים שלה תהיה קצרה ואם יש צורך ברכישה של סוללה חדשה, לא רק שלא חסכתם בזבזתם יותר כסף ממה שתכננתם.

בנוסף- אופניים מסוג זול ונחות מתגלים כבעלי מערכת הנעה לא יעילה, שלא מסוגלת לנצל את כל האנרגיה ולאופניים יש ביצועים פושרים מאוד. מהר מאוד גם תגלו שהצמיגים של אופני "המציאה" שלכם, נשחקים ושיש צורך להחליף אותם.

כאשר מדובר בשלדה זולה, יש סיכוי רב שאחרי כמה נסיעות היא תיפגע, תיסדק ותתכופף כי היא בוודאי לא עשויה מאלומיניום אלא מהברזל הכי זול שיש. בנוסף, הוא יתחיל להעלות קורוזיה בגשם הראשון ויהפוך את הנסיעה בהן למסוכנת שכן קורוזיה שמובילה לסדקים, מחלישה את עמידות השלדה ובהמשך את יציבות הרוכב על אופניים עם שלדה כזו. באופניים חשמליים זולים גם הבלמים ממש לא תמיד בולמים כשצריך, ופה אכן מדובר בסכנת נפשות של ממש.

אופניים בזול- חייבים להוריד אותם מהכביש!

לו היה אפשר היה צריך להוריד מן הכביש את כל האופניים החשמליות הזולות, שמהוות סכנה לרוכבים, ושבסופה של רכישה אחרי כל האכזבות, השחיקה, הבלאי והתיקונים התגלו כרכישה הכי יקרה שעשיתם אי פעם כי רציתם בזול. מחיר זה הפרמטר האחרון שיש לשקול בעת רכישת כלי תחבורה דו גלגלי. איכות ובטיחות הם במעלה הראשונה.

גולד מודל הן האופניים החשמליות הכי איכותיות בארץ, מותג שמוכיח את עצמו בכל נסיעה ואצל כל מי שבחר בו ככלי התחבורה האישי שלו.