דעה
הצעדה לחיסול ישראל

חמאס ממשיך להשתמש באזרחים שלו במלחמת הדם הזו ופעילי הצדק כבר לא מבחינים בין טוב ורע, כל מי שרואה זאת אחרת - שיתעורר

ליטל שמש , י"ז בניסן תשע"ח

ליטל שמש
ליטל שמש
צילום: נדב כהן יונתן

הצעדה לחיסול ישראל

צעדת הטרור של העזתים, או "צעדת השיבה", כפי שהם קוראים לה, הייתה התמצית של ניסיון ארגוני הטרור לחסל את ישראל, פיזית ותוֹדעתית.

פעילי החמאס השתמשו בתושבי הרצועה כדי לייצר תהודה עולמית נגד ישראל וּמצעד ההלקאה העצמית של אנשי השמאל לא איחר להגיע.

חברת הכנסת ממרצ, תמר זנדברג, ביקשה לחקור את האירועים בִּגבול עזה וגם הוסיפה: "אסור שמדיניות יד קלה על ההדק תביא לאובדן חיים של חפּים מפשע וּלהסלמה נוספת".

המגיש ושדר הרדיו קובי מידן כתב שהוא מתבייש להיות ישראלי ומנכ"ל הקרן החדשה, מיקי גיצין צייץ: "מדאיג לראות איך פעילות לא אלימה מפחידה את הכיבוש יותר מכל פיגוע". אז שמישהו יספר לגיצין שפִינִינוּ ב-2005 עשרים יישובים ועשרת אלפים יהודים והתנתקנו מעזה ושמישהו גם יראה לו את רשימת המחבלים ההרוגים בשישי.

כך נראית הפעילות הלא אלימה הזו: עשרה פעילי חמאס וג'יהאד אסלאמי חוסלו, ביניהם גם מפקד פלוגה בזרוע הצבאית של חמאס ופעילים במערך המנהרות. לחמאס אגב ממש לא משנה מספר ההרוגים, שרק תורם לקמפיין הפרופוגנדה נגד ישראל.

ארגון הטרור ששולט ברצועה ממשיך להשתמש באזרחים שלו במלחמת הדם הזו וּפְעילי הצדק כבר לא מבחינים בין טוב ורע. לצה"ל אכפת מאזרחי רצועת עזה הרבה יותר ממה שאכפת לחמאס. חיילי צה"ל עשו את המוטל עליהם במקצועיות ובנחישות.

אז כדאי שנזכור שבזמן שבנינו פה מדינה מצליחה וּמשגשגת, האויבים שלנו השקיעו את הכסף בֶטרור. בזמן שהקמנו מדינה שוחרת שלום, השכנים שלנו טיפחו תרבות שהידים שקוראת לגרש אותנו מאדמתנו. כל מי שבוחר לראות את המצב אחרת, שיתעורר ויביט למציאות בעיניים.