מה שצריך לדעת בהקמת חנות ווירטואלית

אז מי צריך בכלל חנות וירטואלית? כל מי שיש לו חנות פיזית בה הוא מוכר מוצרים שונים או שיש לו מוצרים ואין לו חנות

תוכן שיווקי , כ"ו בניסן תשע"ח

קניות באינטרנט
קניות באינטרנט
צילום: ISTOCK

אז מי צריך בכלל חנות וירטואלית? כל מי שיש לו חנות פיזית בה הוא מוכר מוצרים שונים או שיש לו מוצרים ואין לו חנות והוא מחפש איך למכור אותם. הסטטיסטיקות מלמדות על כך שבישראל כל אדם שני מבצע לפחות רכישה אחת בשבוע ברשת, והמספרים רק ילכו ויעלו ככל שיעבור הזמן. חנות וירטואלית עסק שמוכר מוצרים היא לא פריווילגיה, היא חובה משתי סיבות. האחת, כולם היום מחפשים ברשת ומשווים בין האופציות השונות והשנייה, מי שאין לו חנות שולח את הלקוחות שלו היישר לזרועותיהם הפתוחות של המתחרים שלו.

חנות באינטרנט יכולה להיבנות באמצעות פלטפורמות שונות ומי שלא מכיר את האופציות עם היתרונות והחסרונות שבהן עלול למצוא את עצמו מבולבל. מה הכי נכון בשבילו? איזו פלטפורמה תשרת אותו טוב יותר? אז נעשה קצת סדר בדברים ונסביר מהן האפשרויות ומהי הבחירה הנכונה.

מערכות קוד פתוח

לרבים המושגים הללו עשויים להישמע כמו סינית אבל האמת היא שהם פשוטים הרבה יותר. מערכות קוד פתוח לבניית אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות אלו מערכות שקוד המקור שלהן נגיש לכל אחד. כל מפתח יכול לעשות שינויים וכל אחד יכול לעשות במערכת שימוש. זה נשמע אולי מפתה ונוח הרבה יותר ואכן יש גם יתרונות למערכות הללו, אך חשוב לזכור שבמערכת של וורדפרס לדוגמא, כל התבניות החינמיות דומות אחת לשנייה, לא מנוהלות כראוי מכיוון שאין בהן שום רווח כספי, וזה מתבטא בכך שכמעט ואין שדרוגי גרסאות, אבטחת האתר ירודה (קלה לפריצה). במידה ומחליטים לבנות אתר ברמת גבוהה יותר, צריך לרכוש תבניות שעולות כסף ולשכור את שירותיו של המתכנת. המסקנה היא שהחינם הוא לא תמיד כל כך חינם.

מערכות קוד סגור

מערכות קוד סגור אלו מערכות שלא לכל אחד יש גישה אליהן. החברות שמפתחות את הקוד הן הבעלים שלו והן אלו שעושות את השינויים והשדרוגים כמו גם מקפידות על העדכונים. אתרים שעובדים במערכות קוד סגור ידועים כאתרים בעלי רמת אבטחה גבוהה הרבה יותר, מכיוון שיש מאחורי המערכת חברה ולחברה אינטרס כלכלי לשמור על רמת אבטחה גבוהה עבור הלקוחות שלה. דוגמאות למערוכת קוד סגור: wix, e-shop.

אז במה לבחור?

מי שמתכנן לבנות אתר והחשיבות של האתר היא לא גובהה במיוחד בשבילו ולא מתכנן להשקיע באתר יותר מידי, ההמלצה היא מערכת קוד פתוח, אך מי שרוצה לקבל כבר את הכול מוכן, מי שרוצה חברה יציבה ומקצועית שתעמוד מאחורי החנות שלו כמו גם רמת אבטחה גבוהה שתסיר ממנו דאגות יבחר באופציה השנייה, אופציית הקוד הסגור.

למה לבחור ב-E-Shop

E-Shop מציעה לכם מעטפת פתרונות איכותית ומקצועית שתחסוך לכם לא מעט עבודה, לא מעט כאב ראש ולא מעט כסף. הנה כמה מהיתרונות שהיא מציעה:

  • חיבור למגוון פתרונות סליקה – שלא כמו בקוד פתוח, אתם לא צריכים למצוא ולחבר פתרונות סליקה. E-Shop מציעה לכם חיבור של החנות למגוון פתרונות כמו רווחית, פייפאל, טרנזילה, creditguard ועוד.
  • פתרונות שילוח – המערכת מתממשקת עם מגוון פתרונות שילוח כמו: boxit, tapuz, hfd, צ'יטה ועוד.
  • מבחר כלי קידום – קופונים חכמים, מוצרים בהנחות, מבצעי 1+1, מכירות אישיות ואופציות נוספות שיגבירו מכירות.
  • מערכת קשרי לקוחות ותקשורת מהירה עם הלקוחות.

לא לחינם E-Shop היא הבחירה של אלפי עסקים בישראל, עסקים שמנצלים את המערכת לצרכיהם ורואים תוצאות מדהימות!