אלפי צעירים: להחיל ריבונות ביו"ש

כ-3,000 צעירים חתמו בימים האחרונים על קריאה לראש הממשלה לקדם את החלת הריבונות ביו"ש. הקריאה הועברה לנתניהו.

ערוץ 7 , א' באייר תשע"ח

ההשתלמות של צעירי האיחוד הלאומי
ההשתלמות של צעירי האיחוד הלאומי
צילום: יח"צ

3,000 צעירים חתמו בימים האחרונים לקריאה לראש הממשלה בנימין נתניהו שיחל בריבונות ביהודה ובשומרון. היום (שני) העבירו הצעירים את הקריאה לאחר השתלמות מיוחדת בו הם עברו מספר הרצאות בנוגע למאבק למען יהודה ושומרון.

את ההשתלמות העבירו ח"כ בצלאל סמוטריץ (האיחוד הלאומי),מזכ"ל האיחוד הלאומי אופיר סופר ונדיה מטר ויהודית קצובר מנשים בירוק.

ח"כ בצלאל סמוטריץ אמר לצעירים, "בשנת ה-70 למדינת ישראל ריבונות היא צו השעה. החלת הריבונות מעולם לא היתה מוחשית וריאלית יותר מעבר לפינה. עכשיו התפקיד שלנו הוא להבקיע ולהתחיל את המהלך באופן מעשי".

"לריבונות תפקיד מכריע בהכרעה התודעתית שלנו מול הערבים ובגדיעת התקווה שלהם לנצח אותנו ולהקים כאן מדינת טרור ערבית. אין כמו הנוער כדי לקדם את זה. אני מברך ומחזק את הנוער האידיאליסטי שלוקח על עצמו להוביל את השינוי הזה", הוסיף סמוטריץ'.

מזכ"ל האיחוד הלאומי, אופיר סופר, הוסיף כי "מדינת ישראל ממשיכה לעצב פניה וממשיכה את תקומתה גם לאחר 70 שנה. פעולת החלת הריבונות ביו"ש מעבר לערך של החלת הריבונות , היא גם מעצבת את זהותה של מדינת ישראל, כמדינה שממשיכה לממש את חזון הנביאים".

נעמה כהן מצוות הריבונות באיחוד הלאומי ציינה כי "צעירי האיחוד הלאומי ממשיכים במספר פעולות על מנת להעלות את נושא הריבונות לשיח הציבורי. מכאן אנחנו קוראים לראש הממשלה להחיל ריבונות על כל מרחבי יהודה ושומרון. ההשתלמות היום סייעה לנו להעמיק את הידע לקראת המשך עשייה בנושא".