מוכנה לגביע: בית"ר ניצחה את חיפה

שבועיים לפני משחק גמר גביע המדינה בכדורגל ביניהן, ניצחה בית"ר ירושלים את הפועל חיפה בתוצאה 1:0 והתקרבה מרחק 4 נקודות מבאר שבע

נרי וייס , ח' באייר תשע"ח

אוהדי בית"ר, מוכנים לגביע
אוהדי בית"ר, מוכנים לגביע
צילום: פלאש 90

סימנו וי על החזרה הגנרלית. בעוד שבועיים תארח בית"ר ירושלים לראשונה באצטדיון טדי את משחק גמר גביע המדינה שבכדורגל, כשתפגוש שם את הפועל חיפה. הערב (שני) נפגשו השתיים למשחק במסגרת ליגת העל שבכדורגל בסופו יצאו הירושלמים עם כל שלוש הנקודות וכשידם על העליונה.

בדיוק שנה עברה מאז החל רצף הכיבושים של בית"ר בליגת העל, כשמאז ה-22 באפריל 2017 כבשה בכל משחק ליגה לפחות שער אחד. הערב המשיכו הירושלמים את הרצף האדיר כשכבשו במשחק ה-37 ברציפות וכעת הם רחוקים מרחק שני משחקים בלבד מהשוואת השיא ההיסטורי של מכבי חיפה שעומד על 39 משחקים רצופים בין השנים 1995 ל-1997.

המאחרים מחיפה שמובילים את הליגה במשחקים ללא ספיגה עם 14 כאלה העונה, אמנם התהדרו לפני המשחק בהצלחה שלהם לשמור על שער נקי ב-50 אחוזים ממשחקי הבית שלהם העונה, אך גם אלה לא יכלו לקבוצת ההתקפה הטובה ביותר בליגת העל העונה שעומדת כבר על 68 שערי ליגה.

הניצחון הערב של בית"ר הגיעה עם שער בדקה ה-22 של חן עזרא שהיה המצטיין על כר הדשא, ועם הרבה מזל, חוסר דיוק של החיפאים ועבודת הגנה אדירה של טל כחילה שהרחיק כדור מסוכן בדקה ה-20 מקו שערו שלו, ניצחה בית"ר בפעם השניה ברציפות את חיפה בביתה, והתקרבה שוב מרחק של 4 נקודות מהמוליכה הפועל באר שבע. מאבק האליפות עדיין פתוח, בית"ר יכולה לסיים את העונה עם דאבל - אליפות וגביע.

במשחק נוסף שהתקיים הערב, הפסידה מ.ס אשדוד להפועל רעננה גם היא בתוצאה 0:1 והסתבכה קשות במאבק הירידה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il