נתניהו לנבחרת הרובוטיקה: אתם אלופים

נציגי נבחרת הרובוטיקה שזכתה במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה העולמית נפגשו עם ראש הממשלה ששוחח עמם על יעדיהם הבאים.

ניצן קידר , ט' באייר תשע"ח

נתניהו עם חברי הנבחרת
נתניהו עם חברי הנבחרת
צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שלישי) עם נציגי נבחרת הרובוטיקה שזכתה במקום הראשון בתחרות הרובוטיקה העולמית.

נתניהו אמר לחברי הנבחרת, "אתם אלופים! אני בא עכשיו מאחת היחידות המופלאות של צה"ל, שמשלבות טכנולוגיה עם מקצועיות. הדבר הראשון שאני רוצה להגיד שכל הדברים הנפלאים וכל הערכים שפורטו כאן היום הם יכולים להתקיים רק אם המדינה שלנו מתקיימת".

"הדבר הראשון שהטכנולוגיה עושה ויכולה לעשות היא להגן על המדינה", ציין נתניהו בפני הזוכים, "אם יש לכם משימה אחת בשנים הקרובות זה שתרתמו את הכישרון האדיר שלכם קודם כל להגן על המדינה שלנו. יש לה עתיד נפלא וצריך להבטיח שהוא באמת מתקיים מול כמה גורמים שהם קצת פחות ידידותיים ולצערי גם הם מפתחים טכנולוגיה. אבל שלנו יותר טובה בזכותכם. אז זה המשימה הראשונה – להגן על המדינה, להגן על הכלל כדי שגם הפרט יוכל להצטיין".

"אני חושב שכל מה שאתם עושים בפיתוח הכישרונות שלכם ברתימה של כל הגורמים בקהילה, אלה הם דברים נהדרים. קודם כל להגן על המדינה, לפני כל דבר אחר. יש לכם זכות גדולה ויש לכם כישרונות שיכולים באמת לתרום לדבר הזה והתרומה היא עילאית. תביאו את כל היכולות שלכם לכישרונות גדולים", הוסיף ראש הממשלה.

"אחרי שתעשו את זה תלכו ליזום", קרא נתניהו לנערים, "היזמות הזו, זה דבר שמאפיין את העם שלנו, את היכולות שלו, את הסגולות שלו וזה משנה את המעמד שלנו בעולם. הדברים שאנחנו עושים בטכנולוגיה משנים את מעמדה העולמי של ישראל. נותנים הרבה עזרה והרבה סיוע להרבה מקומות והרבה נזקקים ברחבי העולם, בכל תחום ותחום".

"אז יש כאן מספר אפשרויות: אחת - הגנת המדינה, שתיים - יוזמות ברוכות בתחום הכלכלי והחברתי ושלוש - אור לגויים. אתם אלופים ואני גאה בכם. כל הכבוד לכם. תמשיכו הלאה", חתם נתניהו את דבריו.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il