חשד לספסרות כרטיסים לגמר גביע המדינה

פחות משבוע לפני משחק גמר גביע המדינה בכדורגל, פנתה ההתאחדות לכדורגל למשטרת ישראל בכדי למגר את הספסרות בכרטיסים

נרי וייס , י"ח באייר תשע"ח

איצטדיון טדי. המשטרה תחקור
איצטדיון טדי. המשטרה תחקור
חזקי עזרא

ממידע שהגיע לידיה של ההתאחדות לכדורגל עולה כי קיים חשד סביר לספסרות כרטיסים לגמר גביע המדינה בכדורגל.

גמר הגביע, שיתקיים ביום רביעי הבא ה-9 במאי באצטדיון טדי שבבירה בין בית"ר ירושלים להפועל חיפה, מעורר עניין רב בעיקר אצל אוהדי בית"ר ירושלים שרכשו את כל הכרטיסים שהוקצו להם למשחק הגמר בתוך רבע שעה.

בעוד אצל הירושלמים הכרטיסים נחטפו, אצל אוהדי היריבה מחיפה נותרו מספר רב של כרטיסים. ההתעניינות הגדולה של האוהדים הבית"רים בצירוף לכך שכל מנוי של חיפה יכול היה לרכוש 20 כרטיסים למשחק הגמר, הביאה לכך שאוהדים בית"רים רבים רכשו כרטיסים ליציעי הפועל חיפה במחירי עלות ובמחירי ספסרות.

בהתאחדות לכדורגל שמעו על כך ופנו למשטרת ישראל. מההתאחדות לכדורגל נמסר כי "על סמך מידע שהגיע לידיה פנתה ההתאחדות לכדורגל למשטרת ישראל לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי למגר את הספסרות בכרטיסים למשחק גמר גביע המדינה בין בית"ר ירושלים להפועל חיפה ב-9 במאי וכן לאתר את מי שמנסים להונות את האוהדים ואחראים לזיוף כרטיסים ו/או מציעים כרטיסים שכלל אינם קיימים באתרים שונים".

ההתאחדות הבהירה למשטרת ישראל, כי הכרטיסים למשחק הגמר אזלו וציינו בפנייתם למשטרת ישראל כי כבר במשחקי נבחרת ישראל נתגלו אתרים לא מורשים שמכרו כרטיסים שאינם תקפים או כאלה ששוכפלו עשרות פעמים, וכתוצאה מכך נגרמו הפרות סדר באזור הקופות ובכניסות.

"ההתאחדות, יחד עם משטרת ישראל וחברות האבטחה, יעשו כל שביכולתן כדי להבטיח שחלוקת היציעים תישמר ותימנע הכניסה ממי שאין בידם כרטיסים ליציע שהוקצה עבור קבוצתם. בדיקות קפדניות יערכו עוד הרבה לפני ההגעה לשערי האצטדיון וכמובן גם בכניסות לאצטדיון טדי", אמרו בהתאחדות לכדורגל שהוסיפו כי כדי להקל על האוהדים, כבר ביום שלישי החל מהשעה 12:00 ועד לשעה 19:00, תיפתח הקופה המערבית באצטדיון טדי עבור מי שרכשו כרטיסים דרך אתר לאן, זאת במטרה להפחית את העומס ביום המשחק.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il