קונים מחשב מחודש? 5 עצות לקנייה חכמה

אנחנו נוטים להאמין שאנחנו צרכנים חכמים ואין ספק שאנחנו מחפשים דרכים טובות להוזיל עלויות בלי לפגוע באיכות המוצרים שאנו רוכשים.

, י"ח באייר תשע"ח

מחודש
מחודש
צילום: יח"צ

בתחום המחשוב המשימה הזו נראית פשוטה למדי בזכות האפשרות לרכוש מחשבים מחודשים, אבל גם את הצעד הזה צריך לבצע בצורה חכמה. הנה 5 עצות מועילות במיוחד.

1 – בדקו את היצרן

המטרה שלכם היא אולי לחסוך בעלויות אבל, כאמור, אתם לא רוצים להתפשר על האיכות. דרך טובה לשלב בין מחיר מוזל למחשב איכותי היא לבחור ביצרנית מחשבים מוכרת היטב. כשאנחנו רוכשים מחשב מחודש של מותג אלמוני שמעולם לא נתקלנו בו אנחנו בהחלט מקבלים דיל לא רע, אבל זו גם דרך לא רעה לקחת סיכון שיעלה לנו ביוקר בהמשך, כשנתמודד עם שפע של תקלות. לעומת זאת, מחשבים של חברות כמו Dell יעלו קצת יותר אבל יבטיחו לנו ראש שקט יותר לאורך זמן.

2 – התאמה לצורך שלכם

אם אתם רוכשים מחשב לצורך אישי או ללימודים, המחשב המחודש שלכם יכול להיות פשוט למדי. מצד שני, אם אתם מנהלים עסק משלכם או אם המחשב מיועד לעובדים שלכם, אתם עשויים להזדקק לכמה שדרוגים חשובים. זה הזמן להבין מה המפרט הקיים ואילו אפשרויות זמינות כדי שתוכלו להפוך אותו לסוס עבודה שישרת אתכם ואת המטרות שלכם.

3 – אחריות לאורך זמן

גם מחשבים מחודשים מספקים לא פעם אחריות, וזו נקודה חשובה שכדאי להתעכב עליה. אם הזכרנו את הצורך בתיקונים אפשריים, הרי שאחריות מקיפה וארוכת טווח תבטיח לכם הנאה רבה יותר מהמחשב שלכם, והרבה פחות תקלות. חוץ מזה, היא תחסוך לכם כסף אם וכאשר יהיה צורך להתמודד עם בלאי כזה או אחר בחומרה.

4 – בדיקת הרכיבים

האם רכיבי המחשב המחודש נבדקו? אם כן, איפה בוצעה הבדיקה הזו? שתי השאלות הללו חשובות מאוד, משום שרק מעבדה מוסמכת תוכל לבצע בדיקה איכותית ולוודא שהרכיבים הקיימים הם איכותיים וטובים באמת. זו הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמכם מחשב חזק שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן, בלי לקרוס ברגעי האמת.

5 – בדקו את המוכר

יש היום ספקים שונים שמציעים מחשבים מחודשים , בהם מעבדות וחנויות מחשוב. עם זאת, כדאי לוודא שהמוכר שלכם הוא גורם אמין ומקצועי, ובהחלט מומלץ לוודא שיש לו את הניסיון הדרוש במכירת מחשבים מחודשים ברמה גבוהה באמת. כך תוכלו לדעת שאתם מקבלים החלטה חכמה באמת, כזו שמצד אחד תחסוך לכם לא מעט עלויות ומצד שני תבטיח לכם מחשב איכותי ואמין.

למידע נוסף היכנסו לאתר קבוצת אולטרייד המספקת פתרון מלא בחומרה כגון תחנות עבודה, מחשבים מחודשים, מחשבים ניידים מחודשים , שרתים, מערכות אחסון ותקשורת וע