קבעתם עם חברים להיפגש לרכיבה משותפת?

כדי ליהנות מנסיעה מוצלחת חשוב לכם להתחיל את היום בביקור אצל מוסך אופניים.

, כ"ח באייר תשע"ח

טיול אופניים
טיול אופניים
צילום: יח"צ

אם אתם באמת רוצים ליהנות מרכיבה על אופניים חשמליים, ומעוניינים לצאת לנסיעה אטרקטיבית ומהנה - אתם צריכים להיות מצוידים בזוג אופניים תקינים ונוחים לרכיבה. פעמים רבות אנחנו לא שמים לב לכך, אך במהלך הרכיבה האופניים אט אט מעלות אבק וצוברות נזקים שונים, עובדה שמשפיעה על נוחות הרכיבה ועל היכולת שלנו לרכוב עליהם למרחקים גדולים. אין להשוות זוג אופניים חשמליים מטופלים ומתוחזקים היטב לזוג אופניים שכבר זמן רב לא ראו מוסך. זה ניכר בעין ומורגש בעת הרכיבה. כל זוג אופניים צריך לעבור מפעם לפעם שימון ובדיקה יסודית כדי לוודא כי הוא תקין ומתאים לרכיבה.

תיקון אופניים – התחנה הראשונה לפני היציאה לרכיבה

מסיבה זו חשוב לפנות אל נותן שירות בתחום תיקון אופניים חשמליים לפני שיוצאים לדרך. ביקור זה יועיל לכם מבחינת הכנת האופניים שלכם לרכיבה ממושכת ונוחה ביותר. כמובן שאם יש תקלה או קלקול באופניים יבצעו תיקון יסודי, אם התקלקל חלק או נשבר יחליפו אותו באחר. ינפחו את הגלגלים היטב ויוודאו כי האופניים תקינים ומאפשרים רכיבה מושלמת.

רק לאחר שאתם בטוחים שיש ברשותכם זוג אופניים חשמליים תקינים ומאפשרים רכיבה נוחה, אתם יכולים להתקדם הלאה ולהמשיך לתכנן את היציאה שלכם. יהיה עליכם לתכנן היטב את הנסיעה, לחשוב על היעד ועל משך זמן הנסיעה. וכמובן להצטייד עם צידה לדרך בכמות מספקת. בכל יציאה שהיא חשוב להצטייד עם כמות מספקת של מי שתיה. כמו כן אם מדובר על רכיבה ממושכת כדאי להצטייד בארוחה וכן במאכלים משביעים לדרך. כיוון שרכיבה היא פעולה גופנית מתישה למדי, וחשוב להגיע אליה מצוידים כהוגן. שאם לא כן אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי כוחות להמשיך במסע הרכיבה.

בקרתם כבר אצל מוסך אופניים? בררתם על תיקון אופניים מקצועי ויעיל שיאפשר לכם רכיבה נוחה ובטוחה? כעת אתם מוכנים לצאת לדרך. תוכלו ליהנות ולחוות הנאה אטרקטיבית במיוחד!

חוסכים בכל דרך

רכיבה על אופניים חשמליות עשויה לחסוך עלויות ולהפוך את חיים לנוחים ומהירים יותר, הכרות איתם ועם יכולותיהם תחולל את המהפך בחייכם.

התנהלות כלכלית תקינה יכולה לחסוך בכל חודש מאות ואולי אפילו אלפי שקלים, הפרטים הקטנים הם אילו שיכריעו על מצב חשבון הבנק שלכם. הם אילו שירכיבו את התמונה הכוללת שתביא את החשבון שלכם למצב מאוזן ושפוי. אופניים חשמליות הינם אחד מהשינויים הקטנים שיחוללו את המהפך הגדול.

במה אפשר לחסוך?

אם וכאשר החלטתם ליצור שינוי במצב הכלכלי שלכם על ידי התנהלות נכונה, שבו מול חשבון העובר ושב שלכם ושימו לב על מה יורדים לכם אלפי שקלים, אחד משורות ההצעות הגדולות זה הרכב, הביטוח, הדלק, התיקונים ועוד הוצאות כאלו ואחרות שהם חלק בלתי נפרד מאחזקת הרכב, תחזוקת רכב הינו דבר יקר כאשר רכישת הרכב בסכמו של דבר היא ההוצאה הקטנה בכל הסיפור וההוצאות סביבו הינן יקרות מאוד.

אז מעכשיו תחשבו מחדש, תחליטו לחולל שינוי קטן לקראת השינוי הגדול בבנק. מתניידים באמצעות אופניים חשמליים, אופניים חשמליים הינם כלי תחבורה שהפך לחלק בלתי נפרד מכבישי הארץ, אנשים התחילו לבחור נכון ולרכב על אופניים חשמליים ונצל אותם בכל דרך, לאופניים החשמליים מעלות רבות והן נותנות את הפשוט והמובן מאליו במחיר מתאים לכל אחד, הן יכולות לנייד כל אדם לכל מקום מבלי לבזבז ממון רב על הנסיעה.

האופציות המונחות על השולחן של מי שרוצה לרכב על אופניים חשמליות הינן רבות, ניתן לרכב עם אופניים חשמליות מתקפלות ואז כשמגיעים למקום היעד ניתן לקפל את האופניים ולהיכנס יחד איתן, ניתן לרכב על אופניים חשמליות כברת דרך ארוכה ובעת הצורך להחליף את הבטרייה בחילופית אותה לוקחים לדרך.

נתין לשלב רכיבה יחד עם נסיעה בכלי תחבורה ציבורי, כך ניתן לרכב קרוב לתחנת רכבת, לקשור את האופניים או לחילופין לקפל אותן, לעלות לתחבורה הציבורית ולהמשיך להתנייד אחר כך באמצעותן, אופניים חשמליות הן ללא ספק מהפכניות בכל מה שקשור לניוד על הכבישים, חכם להתנהל נכון ולנסוע מרחקים באמצעות אופניים חשמליות, זה מהווה חיסכון מכל היבט וצד.