טיפול באקנה בפנים: מה חדש בתחום?

מה חדש בתחום ולמי הטיפול יתאים?

, כ"ח באייר תשע"ח

אקנה
אקנה
צילום: יח"צ

טיפול זה מתאים לסוגים שונים של פציינטים: ילדים בגין ההתבגרות אשר חווים תגובה לקויה להורמון הטוסטסטרון (בשונה ממבוגרים, עבורם, לרוב, תגובה זו מתייצבת עם השנים), ומבוגרים שחוו נזקי עור כתוצאה מאיפור או מכל סיבה אחרת. אקנה היא למעשה תגובת נגד של העור של הפנים כתוצאה מתמורות שליליות שחלו בו, והתוצאה היא פצעונים בכל רחביו. אם אתם מעוניינים להגשים עור חלק ונקי כמו של פעם, יש לכם אל מי לפנות: קוסמטיקאית מומחית פרא רפואית.

התאמת טיפולי אקנה לכל פציינט

אם יש לכם בעיות של פצעים וכתמים מכוערים על העור, אל תניחו לזה להתממש כמות שזה: פנו באופן מידי אל קוסמטיקאית פרא רפואית למציאת פתרון לבעיה. כיום, קיים מגוון פתרונות לא קטן עבור הבעיה, החל מטיפולי הקרנות בסיסיות (אולטרסאונד) ועד טיפולים בגלי רדיו וטיפולי מזותרפיה שונים. ניתן גם להסיר פצעוני אקנה באמצעות תאורת LED ייעודית.

כיצד הטיפול מתבצע הלכה למעשה

טיפול באקנה בפנים עשוי להתגשם במפגש אחד ועשוי לארוך כמה מפגשים. כך או כך, התוצאה לא תאחר להגיע. ירה מכך, בבדיקה הראשונה של קוסמטיקאית פרא רפואית אתם תדעו בדיוק כמה טיפולים יידרשו לכם על מנת להירפא מהאקנה שלכם, ומהו צפי הזמן המשוער להיעלמות הבעיה.

האם הטיפול כרוך בתופעות לוואי

הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואי, אך מומלץ פחות לנשים בהיריון בשל ההקרנות. כל אדם אחר יכול ליהנות מסדרת טיפולי הקרנות שיסייעו בהעלמת פצעים מהפנים, וישיבו את עורכם למוטב ללא אקנה בפנים למשך זמן רב. אם אתם מעוניינים בטיפול ללא משחות וללא תופעות לוואי, זו הכתובת בשבילכם.

מוניקה פכטר – מומחית להסרת אקנה מעור הפנים

מוניקה פכטר הנה קוסמטיקאית פרא רפואית המתמחה בהסרת אקנה מעור הפנים. בואו להתרגש כל פעם מחדש עם עור חלק ויפה אחרי שחווה פצעי אקנה מחוספסים וסבוכים. מוניקה פכטר מטפלת במבורגים וילדי גיל ההתבגרות כאחד ומספקת לכל אחד טיפול אקנה מן המעלה הראשונה, שהתוצאה שלו מושלמת ומבריקה לכל עור פנים. טיפול באקנה בפנים מבטיח לכם שקט תעשייתי בתחום כתמי הגיל והבגרות למשך זמן לא מועט. פנו אל מוניקה פכטר להתייעצות על סוג הטיפול המתאים לכם ביותר!