קמפינג בצפון: קייקי מעיין הגושרים

אם אתם חושבים שמגיע לכם את הטוב ביותר בחופשה שלכם, בחרו קמפינג בצפון ותיהנו משלל חוויות.

, כ"ח באייר תשע"ח

זאת אווירה
זאת אווירה
צילום:pixabay

קייקים לאורך נהרות הירדן והחצבני, טיולי טרקטורונים איכותיים, מסעות אופניים וחדרי מלחמה בכדורי צבע (פיינטבול). זהו ללא ספק פתרון קמפינג מומלץ בצפון המאגד בתוכו את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות כפי שלא נהניתם מזה זמן רב.

קמפינג בצפון למשפחות

קחו את המשפחות שלכם ותיהנו מחגיגת קמפינג איכותית מאין כמוה! ניתן לבחור בין אוהלים שאתם מביאים מהבית ושמים במתחם אוהלים סדור, לבין אוהלים שאנחנו מספקים, אוהלי מותג 'קולמן' איכותיים עם מזרנים כמספר הלנים. למי שיש תקציב רב יותר יכול ללון בביתן איגלו מפואר אשר עוצב כמו איגלו אסקימואי, רק מחומרי בנייה ללא קרח. בכל אחד מפתרונות הלינה הללו ישנה יציאה למרחב הקמפינג. יישום קמפינג בצפון למשפחות נעשה באמצעות שולחנות קק"ל מעץ אשר פזורים לאורך המתחם.

קמפינג בצפון עם אטרקציות נלוות

כמובן שלנסוע מהמרכז או מהדרום לצפון בשביל קמפינג זו לא באמת המטרה של רובכם, ואתם בוודאי מצפים לשמוע על האטרקציות השונות שילוו אתכם במהלך השהות המתחם. אתם יכולים לבחור בקייקים איכותיים עליהם תוכלו לשוחט לאורך הנהרות ירדן וחצבני. בנוסף, ניתן לקיים מסע טרקטורונים ומסעות אופניים. ניתן לשלב בין שלושת המסעות בזה אחר זה. למי שמחפש גם פעילות אקטיבית יותר, ניתן להירשם לפיינטבול וליהנות מלוחמה בכדורי צבע במתחם ייעודי. זהו ללא ספק קמפינג מומלץ בצפון אשר מעובה במיטב האטרקציות שתוכלו לממש.

עלויות האירוע

עלויותיו של האירוע תלויות באטרקציות שבחרתם, באורכי המסלולים ובמספר הימים ששהיתם במקום. ישנו תמחור מסודר לכל שירות ושירות, אותו מסכמים ומגישים לכם כהצעת מחיר.

קייקי הגושרים – המומחים שלכם לקייקים וקמפינג בצפון

בחברת קייקי מעין הגושרים תוכלו למצוא את כל מה שתחפשו על קמפינג מומלץ בצפון. חשוב לציין כי כל אטרקציה שתצרכו פה תינתן באיכות מרבית, החל מהאוהלים שתלונו בהם ועד לקייקים בהם תשתמשו, וציוד הרכיבה והנסיעה על היבשה. מי שמעוניין להגשים חלום קמפינג בצפון באיכות מוזמן לפנות אל חברת קייקי מעין הגושרים ולהיחשף לכל התמורות שהיא מעניקה ללקוחותיה. קייקי הגושרים: אין עוד קייקים כאלו! אין עוד קמפינגים כאלו!