יועץ עסקי במגזר החרדי

חשיבות שירותו של יועץ עסקי נובעת מהתחומים הרבים שבהם הוא עשוי לסייע ובהם:

, כ"ח באייר תשע"ח

עסקים
עסקים
צילום: יח"צ

עריכת תכנית עסקית, חשיפת קרנות שמעניקות מענקים לעסקים בתחילת דרכם, פרזנטציה למשקיעים ולשותפים פוטנציאליים, מקורות שאליהם ניתן לפנות לקבלת סיוע וליווי. יועץ מקצועי יסייע לכם לגבש תקציב ייעודי למכלול הפעולות הנדרשות בשלבים הראשונים של הקמת העסק עם דגש חזק כעל שיווק באינטרנט, המהווה את האפיק השיווקי הגדול, החשוב והיעיל ביותר.

מנטור עסקי עשוי להוות עבור מי שנמצאים בתחילת דרכם האדם שיאפשר למהססים לעשות את הצעד הראשון אל המקום שבו אמורים משקיעים להציב את שתי רגליהם לאחר קבלת ההחלטה על כניסה לעולם העסקי. היתרון של יועץ עסקי במגזר הדתי הוא היכרותו את הקרנות וגופי המימון הנמצאים בבעלותם של דתיים בכלל ושל חרדים בפרט, והוא יכול ליידע את הלקוחות שלו על אודות קיומם ולסייע לו בהגשת בקשה למימון.

אין קיצורי דרך

ואחרי שאמרנו וכתבנו את תת הכותרת הנ"ל, נכון וראוי לציין ולהדגיש את כוחו העצום של מנוע החיפוש גוגל, המנגיש ומזמן שפע של מידע בכל תחום מבוקש. יחד עם הידע שלא יסולא בפז – אבל בהחלט ייאמד בכסף- של יועץ עסקי, המידע ברשת מהווה מכפיל ידע וכתוצאה מכך מכפיל כוח. האפשרות לפנות למספר גורמים בלתי מוגבל מגבירה את הסיכוי להיענות מי מהם או אחדים מהם לפניותיכם לסיוע.

על אף ששומרי מצוות אינם עובדים בשבת, האינטרנט לא נח לרגע. הוא עובד 24/7 ולכן אתם יכולים להיות מעודכנים און ליין באופן שוטף. גם אם את מושבתים מכל מלאכה בסוף השבוע, כבר במוצאי השבת תוכלו להתעדכן ולהמשיך מהמקום שהפסקתם עם כניסתה. בשל כוחה הלא ייאמן כל הרשת חשוב בשלב כל שהוא של העסק, ורצוי כמה שיותר מוקדם, להסתייע בשירותיו של יועץ שיווק באינטרנט. השקעת כסף בנושא זה עשויה להועיל ולהשתלם לכם מוקדם מכפי שאתם צופים ומשערים.

צעדים זהירים, שקולים ומושכלים בעזרת יועץ עסקי

תכנית עסקית מהווה תנאי בסיסי לבחינת היתכנות העסק, ההצדקה להקמתו וכדאיות ההקמה. גם תכנית אשר על פניה מראה כדאיות בלתי ניתנת לספק בהקמת העסק נבחנת, בשורה התחתונה, במבחן התוצאה. גורמים רבים משפיעים על מבחן זה והיכרותם היא חשובה ביותר על מנת להגביר את הסיכוי להצליח. בעזרת יועץ עסקי, הצעדים שתנקטו יהיו, כמשוער וכצפוי, זהירים, שקולים ומושכלים, וייעשו, חרף ההשפעה הצפויה של גורמים בלתי צפויים, עם מקדמי ביטחון (וסיכון) מידתיים.

יועץ עסקי במגזר החרדי ודאי יקל עליכם לבצע את העבודה. אתם מכירים את השפה, את המושגים, את הקודים הרווחים בחברה. עם זאת, להיכרותו את תחום הייעוץ העסקי תסייע לו להידבר אתכם בשפה עסקית רווחת ומקובלת. במידה שיש לו ניסיון מעשי, הוא יוכל לשתף אתכם בהתנסותו בעולם העסקי כאדם חרדי.

טיפ חשוב: על מנת לוודא כי אתם שוכרים את שירותיו של בעל מקצוע אמין, הגון וישר, המתנהל באחריות ובשקיפות, בררו על אודותיו במקורות שונים. שאלו לקוחות שהוא ייעץ להם. אספו עליו מידע בגוגול ובואו לשיחת היכרות עמו כשאתם יודעים פרטים חשובים ורלוונטיים עליו כאדם בכלל ועליו כיועץ בפרט.