כדורסל: מכבי ת"א ניצחה בראשון לציון

הצהובים הצליחו סוף סוף לחבר שני ניצחונות רצופים - כשגברו על הכתומים 84-73. עכשיו הקרב על המקום הראשון הוא רק מול הפועל חולון.

ניצן קידר , כ"ט באייר תשע"ח

ג'רמי פארגו. בא לנצח
ג'רמי פארגו. בא לנצח
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

הרבה זמן חיכתה מכבי תל אביב לחבר שני ניצחונות רצופים. הערב (שני) רשמו הצהובים ניצחון על מכבי ראשון לציון 84-73 ובמשחקים הנותרים עד סוף העונה הם ייאבקו ראש בראש נגד הפועל חולון על המקום הראשון.

בחצי השני הצהובים שיחקו בהילוך נמוך וראשון לציון ניצלה זאת כדי להחזיק את ההובלה בידיים שלה. אבל אז ברבע השלישי ירה ג'רמי פארגו שלוש שלשות רצופות, ג'ונה בולדן וג'ייק כהן נתנו כמה נוספות משלהם ואלכס טיוס היה מתחת לסלים כדי להשלים את התמונה.

כאמור, הכתומים הם אלו ששלטו בתחילת המשחק. הם פתחו ביתרון 9-12, ובתום הרבע הראשון הובילו בפער דו ספרתי, 11-21.

הצהובים נכנסו למשחק לאט ובטוח. ג'ייק כהן היה אחראי לצמצום הפער ל-2 בלבד, אבל קית' לנגפורד, אקס הצהובים הוביל את ההתקפה הכתומה לפתוח שוב פער ולשמור על למחצית על היתרון, 35-40.

ג'ייק כהן. משחק מצויין מול ראשל"צ, הערב
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

ג'ייק כהן עשה את ההבדל בפתח הרבע השלישי כשהצהובים משווים. פארגו החל במטווח שלשות שהעביר את היתרון לצד הצהוב. בתום הרבע השלישי, 64-56 לאורחים.

ברבע הרביעי הצהובים כמעט שוב איבדו את המשחק. זלמנסון, בן שימול וקית' לנגפורד התקרבו עד 2 נקודות יתרון בלבד ואז משום מקום הגיע ג'ונה בולדן שעד לרגע זה לא הורגש כמעט וירה שלשה קריטית. בולדן קינח עם עוד שלשה ועם הטבעה יפיפיה וגמר את המשחק עבור הכתומים.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il