''הסתה פרועה''

חברי כנסת ערבים קראו למדינות להחרים את את האירוויזיון שיתקיים בישראל. ח"כ עודד פורר: חברי הכנסת הערבים נאמנים לחמאס ולרש"פ.

חזקי ברוך , א' בסיון תשע"ח

עודד פורר
עודד פורר
צילום: מירי צחי

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) זועם על חברי הכנסת ערבים שקראו למדינות העולם להחרים את האירוויזיון שייערך בשנה הבאה בירושלים.

''עצם הקריאה מקימה עילת תביעה נזיקית נגדו ואני קורא לראשי התאגיד, לשר התקשורת ולשר התיירות להגיש תביעת נזיקין נגד ח"כ ג'בארין על מנת שידאג לממן את ההפסדים והפגיעה בישראל", אמר פורר.

''הגיע הזמן לשים סוף להסתה הפרועה וההשתלחות של החבורה הזו במדינת ישראל ובסמליה בהפגנות אלימות או בפעולות לפגיעה בישראל באמצעות חרם. יש למצות נגדם כל סעיף בחוק המאפשר לתבוע ולהגן על אזרחי ישראל מפני הפגיעה שמבקש ח"כ ג'בארין לפגוע באזרחי ישראל", הוסיף חבר הכנסת.

ח''כ פורר מתייחס גם לקריאתו של ח''כ אחמד טיבי לערביי יהודה ושומרון להפגין נגד ישראל, "אני מופתע מהמופתעים. אני מופתע מהסלחנות וההכלה שמנסים במדינת ישראל לנקוט כנגד חברי הכנסת האלה.

"טיבי וג'ברין נאמנים לחמאס ולרשות הפלסטינית. שיפסיקו לנצל את המעמד שלהם כדי לפגוע בישראל ובציבור הישראלי", דרש פורר.

"יש הרבה פניות שהגשתי ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לפתוח לחקירה כנגד אותם חברי כנסת מסיתים אבל אני חושב שהגיע הזמן שרשויות אכיפת החוק ישימו קו ברור בין הסתה ברורה לחופש הביטוי. בשם חופש הביטוי מאפשרים לקיצונים להשתלט על השיח, צריך לעצור את זה".