התפרעויות בעזה
לחסל את ראשי החמאס

ח"כ מוטי יוגב לערוץ 7: אם רוצים שקט מעזה צריך לפגוע בראשי החמאס עד האחרון שבהם. את אחמד טיבי צריך להכניס מאחורי סורג ובריח.

חזקי ברוך , א' בסיון תשע"ח

לעסוק במהות. מוטי יוגב
לעסוק במהות. מוטי יוגב
צילום: פלאש 90

חבר ועדת החוץ והביטחון, ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי), מתייחס בערוץ 7 להתפרעויות הפלסטינים ברצועת עזה וקורא למערכת הביטחון לחזור למדיניות החיסולים נגד ראשי ארגון הטרור חמאס.

"אנחנו בהתמודדות מורכבת", אומר יוגב, ''הברירת מחדל של ישראל היא לא להרוג ולצערנו יש אנשים ששולחים את אנשיהם למוות. דמם בראשם של ראשי החמאס שנשארים כולם מאחור לידיעת כל אנשי השמאל והעולם כולו.

''חמאס שולח קדימה את הצעירים כדי להיהרג ורוצים להרים דגל של הורגים כדי שישימו לב אליהם. ישראל צריכה לפגוע בראשי החמאס. ישראל עד היום מתנהלת במדיניות שהחמאס הוא זה שצריך לנהל את החיים בעזה. החמאס מביא לתושבי עזה מוות וישראל מביאה חיים".

לדברי יוגב, "אם רוצים שקט מעזה צריך לפגוע בראשי החמאס עד האחרון שבהם ולאפשר צמיחה של מנהיגות אזרחית אחרת. באופן אישי אני סבור שרק הימצאות שלנו בתוך עזה כפי שהייתה גם התיישבות יהודית היא זו שתביא את היציבות והביטחון כפי שקורה ביהודה ושומרון. שליטה צבאית והומניטרית כאחד, אבל זו לא ההסכמה הלאומית".

ח''כ יוגב מתייחס לדבריו של ח"כ טיבי שקרא לערבי יהודה ושומרון לצאת להפגנות ביו"ש, "אחמד טיבי מזמן היה צריך להיות תחת סורג ובריח. טיבי אומר בדיוק מה שאומרים החמאס בעזה שקוראים לערביי יהודה ושומרון להסלים את הפגנות ביהודה ושומרון.

''את אחמד טיבי וחבריו היה מזמן צריך להכניס תחת סורג ובריח מקומם לא בפרלמנט הישראלי. טיבי וחבריו מזמן עברו את הגבול של הדמוקרטיה. כל רצונם לפגוע במדינת ואזרחי ישראל", מדגיש יוגב.