איך נטפל בנשירת שיער ומילוי קמטים?

אף אחד לא אוהב לראות קרחות שמתפתחות על הראש בהתמדה.

, כ"ח באייר תשע"ח

ככה מטפלים
ככה מטפלים
צילום: יח"צ

אף אחד לא נהנה לראות כמות גדולה של שיער על המברשת בכל סירוק, סובלים מנשירת שיער? אתם לא לבד.

נשירת שיער היא תופעה שקורית לאנשים רבים ולאו דווקא בגיל מבוגר, בכל בוקר תוכלו למצוא על הכרית כמות לא קנה של שיער, אלו השערות המתות שהיו לכם על הראש והן נושרות כדי לעודד צמיחה של שער חדש, בעיה בוויסות של העור ונשירה מוגברת של שיער נובעת מאותו המנגנון שגורם לשיער לא בריא לנשור, אם יש לכם שיער לא בריא, אתם עלולים לסבול מאיבוד שיער בסיכוי גבוה יותר, אולם גם אנשים בעלי שיער בריא וחזק עלולים למצוא את עצמם עומדים בפני הדילמה של איך לעצור את הראש מהנשירה המוגברת של השיער.

יש דרכים רבות ותכשירים רבים כדי למנוע נשירת שיער וכדי לעודד צמיחה מחדש.

גורמים שונים עלולים לגרום לנשירה של שיער, תזונה לא מאוזנת, דיאטה חריפה, אנמיה, שינויים הורמונליים שונים מתח, חרדה ועוד, כדי למנוע נשירה של שיער מראש, רצוי קודם כל, להישמר מהגורמים השונים לנשירה, לא רק בגלל הנשירה אלא גם בשל התופעות הלא רצויות הנוספות שכל אחד מהם מביא לחיינו, מוסף על כך, אם אתם בעלי שיער שנוטה לנשירה מוגברת, חשוב שתשתמשו בשמפו שמזין את הקרקפת ומונע נשירה, כמו כן הימנעו משימוש במרכך, מרכך מעודד נשירה, אם אתם בכל זאת נאלצים להשתמש במרכך שיער, השתמשו בתכשיר שנועד במיוחד לאנשים הרגישים לנשירה.

מכוני קוסמטיקה רבים כמו גם רופאי עור לא מעטים מציעים דרכים שונות למנוע נשירת שיער, תכשירים שונים, שמפו מיוחד ואף טיפול תרופתי נמצאים בארסנל הטיפולים של רופאי העור ומכוני הקוסמטיקה, בדרך כלל ניתן להאט את קצב הנשירה ואפילו למנוע אותה, אך את האזורים הקרחים לא ניתן להסתיר בדרך כלל.

בגרויות + השלמת בגרויות הם כמעט נושא מחויב המציאות, השלמת בגרויות יכולה אף להיות דרך נהדרת להזכיר לעצמכם את ימי הנעורים ויכולה להוות סגירת מעגל רצינית.

תשכחו מניתוחים פלסטיים- העלמת קמטים ללא ניתוח

בעבר, ניתוח מתיחת פנים היה במקום השני ברשימת הניתוחים המבוקשים. מלפני עשור, מאז 2007, ניתוח מתיחת פנים ירד בדירוג וכיום הוא נמצא הרחק מאחור, במקום החמש עשרה. את ניתוח מתיחת פנים החליפו מגוון הטיפולים הקיימים כיום להצערת הפנים, ביניהם טיפול מילוי קמטים.

מילוי קמטים בדומה לתופעת אימפקט מחליק את הפנים וממלא את הקמטים בחומר הדומה למבנה תא העור. החומר המוזרק הוא לרוב קולגן או חומצה היאלורונית. מילוי הקמטים לא מתאים רק לנשים מבוגרות. ראשית, גם גברים מבצעים טיפולים להחלקת קמטים. שנית, עקב שגרת חיינו, עור הפנים במערב מזדקן הרבה יותר מהר. חשיפה לשמש, במיוחד בישראל שטופת השמש, נזקי עישון ותזונה לא נכונה- כל אלו חוברים יחד ויוצרים את הקמטים בפנים.

מתי לבצע מילוי לקמטים ואיפה?

ככל שנפנה לטפל בקמטים מוקדם יותר במהלך החיים, הדבר עדיף, משום שמילוי של קמטים הנעשה כיום מעודד את העור לחדש את עצמו, כך שתאי העור בעצמם חוזרים לייצר קולגן. הייצור המחודש אמנם לא מספיק להחלקת הפנים כמו בגיל הנעורים, אך מדובר ביתרון חשוב. זה, ביחד עם הזרקת הקולגן או החומצה ההיאלורונית יפעלו למילוי הקמט ולהחלקתו, כך שהמראה שייווצר יהיה טבעי וחלק.

משום שמילוי קמטים באופן דומה לטיפולי מתיחת פנים, אינו כרוך בהתערבות כירורגית, יש המון מרפאות שצצות כמו פטריות אחר הגשם ומציעות טיפולים אלו. לפני שאתם או אתן בוחרים במרפאה למילוי של קמטים- בדקו עליה. בחרו במרפאה בעלת ותק בתחום הקוסמטיקה, בעלת משרדים וחדרי טיפול נקיים ומסודרים. וודאו מי הצוות המקצועי המטפל ואלו תעודות והסמכות יש ברשותו. מרפאה מוסמכת תשתמש רק בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות וגם תדע את המינון הנכון להזרקה, שיספיק בדיוק כדי להחליק את הקמט, אך במקביל לא יעמיס על העור בצורה שלא תראה טבעית.

זמן ההתאוששות לאחר מילוי קמטים הוא קצר ביותר, מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת חיים רגילה. יתרון נוסף הוא שמדובר בטיפול מתחדש, שיש לבצעו כל חצי שנה לערך כך שבניגוד לניתוח מתיחת פנים- מדובר בהליך הפיך הניתן לבקרה ולשימור.

המסת שומן – LIPOLYSIS

כולנו רוצים ליהנות ממראה מחוטב, גוף רזה ומאוזן. הבעיה היא שלא רבים זוכים לכך באופן אוטומטי. אלו צריכים לעבוד קשה ולהתייגע עד שהם מגיעים למראה הרצוי. אך היום כבר ממש לא חייבים לעבוד קשה כל כך בכדי ליהנות ממראה רזה ומחוטב. ישנה היום אפשרות ליהנות מפעולה של המסת שומן – LIPOLYSIS. הזרקות באזורים הרצויים – והגוף כבר ימיס מעצמו את מצבורי השומן המיותרים.

נשמע חלום? אכן, חלום – שהתגשם!

כל מי שמתמודד עם עודף משקל, עם קפלי שומן, עם כרס מכובדת, יודע עד כמה לא קל ולא נעים הדבר...

גם אלו שמנסים להילחם באותם עודפי שומן – מוצאים את עצמם נאבקים מול האוכל בכדי להיפטר מכל גרם מיותר. מדובר בהחלט בעבודת חיים קשה ולגמרי לא פשוטה. רבים מכל אלו חולמים על היום אשר בו ניתן יהיה להזריק להם חומרים אשר יעשו את העבודה במקומם. דיאטה שתפעל מעצמה על מצבורי השומן ותסלק אותם אחת ולתמיד. אז האמת היא שכבר לא ממש צריך להמשיך ולחלום...

התעוררו! החלום מתגשם! המסת שומן – LIPOLYSIS – הפתרון המושלם!

השיטה המציעה המסת שומן בקורLIPOLYSIS היא שיטה מעולה אשר מאפשרת לאדם השמן להמשיך באורח חייו הרגיל כאשר ההזרקות כבר ימיסו עבורו את השומנים העודפים. לא מדובר בהליך מורכב או מסובך. למעשה יכול כל אחד ליהנות מהטיפול כאשר לא מדובר בטיפול מכאיב במיוחד, מציק מאוד או מסוכן.

כדי ליהנות מהטיפול יש לפנות אל מכון מוכר, מכון אחראי אשר מציע טיפול אחראי ומקצועי. לא כל מי שמבטיח לבצע את הטיפול הוא אכן כזה שתוכלו לסמוך עליו. כי גם אם אתם רוצים להיפטר כמה שיותר מהר מהשומנים העודפים –עדיין מדובר בגוף שלכם. אתם לא יכולים להפקיר אותו ולבצע בו טיפולים שעלולים להוות עבורו סיכון.

אך אם תפנו אל אנשי מקצוע מוכרים, מנוסים ומומחים תוכלו להיות בטוחים כי מסרתם את הגוף שלכם בידיים בטוחות, אמינות ומקצועיות אשר יעניקו לכם את הטיפול הכי מתאים והכי נכון עבורכם.

ממיסים את השומן בקלות. שיטת המסת שומן – LIPOLYSIS – הפתרון המושלם!