"תודה על הזכות להיות מאמן בית"ר"

אחרי מסיבת העיתונאים הדרמטית של אלי טביב וההפסד החמישי ברציפות אמש, הודיע מאמן בית"ר בני בן זקן כי לא ימשיך. "חוויה מיוחדת"

נרי וייס , ב' בסיון תשע"ח

טביב. יצטרך למנות מאמן אחר
טביב. יצטרך למנות מאמן אחר
צילום: פלאש 90

גם הוא עוזב. אחרי מסיבת העיתונאים הדרמטית של אלי טביב בה הודיע כי הוא זז הצידה מניהול המועדון מהבירה, גם המאמן בני בן זקן הולך.

בן זקן, שהגיע במהלך חודש ספטמבר למועדון הצהוב-שחור מהבירה, הודיע כבר אמש בתום ההפסד למכבי ת"א בתוצאה 1:3, לטביב כי הוא יעזוב את הקבוצה בתום העונה לאחר המשחק האחרון שיתקיים ביום שני הקרוב באצטדיון טדי מול הפועל חיפה.

אחרי שכמעט וזכה בדאבל היסטורי עם בית"ר, בן זקן, בן ה-35 הודיע כי לא ימשיך במועדון "ללא קשר להחלטת המערכת", על פי הודעתו.

"עדכנתי את טביב כי בכוונתי לא להמשיך בבית"ר. הודיתי על ההזדמנות והזכות להיות מאמן בית"ר, לאורך כל הדרך הרגשתי אחריות גדולה לאמן במועדון מפואר וחשוב לכדורגל הישראלי, זו הייתה חוויה מיוחדת ועל כך תמיד אומר תודה", אמר המאמן הצעיר שאימן את בית"ר במשך שמונת החודשים האחרונים.

את קריירת האימון שלו החל בן זקן כעוזר מאמן בעירוני קריית שמונה, תחת ברק בכר. בהמשך קודם בן זקן לעמדת המאמן הראשי של המועדון הצפוני, כמאמן זמני אחרי פיטוריו של בכר ומאמן קבוע לאחר פיטוריו של מוטי איווניר. מקריית שמונה פוטר בן זקן בשידור חי במחצית המשחק על ידי הבעלים איזי שרצקי כשזה סירב לשתף את אחמד אעבד, בניגוד לרצון הבעלים.

לפני הגעתו לבית"ר, אימן בן זקן גם את הפועל קטמון והפועל עפולה מהליגה הלאומית, עד שקיבל זימון מטביב שחיפש מאמן במקום שרון מימר ואלי כהן השריף שפוטרו במהלך העונה האחרונה.

במהלך שמונת החודשים האחרונים הוביל בן זקן את בית"ר להצלחה מקצועית גדולה כשזו הייתה קרובה לכדי זכיה באליפות ובגביע, אך לרוע מזלם סיימו לבסוף בלא כלום. במהלך תקופת האימון שלו בבית"ר היה בן זקן נתון לביקורות רבות מהאוהדים הירושלמים הרבים כשבין היתר נצפה לא פעם מקבל הוראות מהבעלים טביב בכל הקשור לדברים מקצועיים.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il