טעם טוב בפה: לבחור מתנות לעובדים

חגים, ימי הולדת, לידות או יום האישה – נראה שלא חסרות לנו סיבות מצוינות להעניק מתנות לעובדים.

, ב' בסיון תשע"ח

מתנות טעימות
מתנות טעימות
צילום: יח"צ

כאן מתחילה הדילמה, ורוב המעסיקים ומנהלי הרווחה מתחילים קצת להתבלבל. איך בדיוק בוחרים את המתנה הנכונה ואיך מארזי השוקולד הפכו לפתרון האידאלי?

חג שמח ומתוק

אין ספק שהמתנה השולטת היום לקראת החגים היא שוברי מתנה, ואכן מעסיקים רבים מעניקים תווים בשווי כמה מאות שקלים. לרוב הם גם מחפשים דרך ייחודית להפוך את המתנה הזו לאישית יותר, וכאן בדיוק מתחיל האתגר. אחת החלופות הטובות ביותר היא מארזי שוקולד שמצליחים להשיג את כל המטרות גם יחד. מצד אחד מתנה אישית, מצד שני שי קלאסי לחג, אבל עם המון ייחודיות וטעם. כך אפשר לוותר על השוקולדים המסורתיים לטובת פרלינים מפתיעים במילויים בלתי רגילים, וגם להדפיס עליהם את סמלי החגים השונים. מתנות לחגים חגיגיות מאלו קשה למצוא.

יום הולדת בטעם טוב

מתנות לחגים הפכו אולי לעניין של הרגל בכל ארגון גדול ועסק קטן, אבל ביום ההולדת המצב קצת שונה. רוב העסקים מחפשים שי קטן וסמלי, שיהיה עדיין אישי ומרשים כמובן. גם כאן מארזי השוקולד עונים בדיוק על הדרישה הזו. מארזי השוקולד הם דרך טובה להעניק מתנה באריזה מהודרת ומרהיבה, אבל גם לשלב בה טעם מצוין. מאחר וכולנו אוהבים שוקולד (אל תאמינו למי שאומר אחרת), פרלינים בשלל צורות, צבעים ומילויים הם שילוב חגיגי מאוד. במארז הזה תוכלו לשלב גם שוקולד עם הדפס, בין אם תבחרו להדפיס את לוגו העסק או ברכת "מזל טוב".

מתנה מצוינת לאימא הטרייה

חגים וימי הולדת מופיעים בלוח השנה וקל לנו מאוד להתכונן לקראתם, אבל יש אירוע מיוחד ומרגש באמת שרובנו חווים פעמים בודדות בחיים. כשהיום הזה מגיע והעובדת הנאמנה יוצאת לחופשת לידה ומציינת את התרחבות התא המשפחתי, גם המנהל/ת שלה מחפש/ת דרך לברך אותה מכל הלב. בזמן שהחדר בבית החולים או במלונית מתמלא בזרי פרחים ובלונים, שרובם ייעלמו מהר מאוד ובוודאי שלא יספקו הרבה יותר מאשר מראה נעים לעיניים – מארז השוקולד הוא לא רק אסתטי יותר (בזכות המארז המעוצב והיוקרתי) אלא גם טעים מאוד (ואם ניסיתם לטעום פעם פרחים אתם יודעים מה יותר טעים).

הפתרון הפשוט: משלוח לבית או למשרד

אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר, וסביר להניח שממילא הזמן הוא משאב די נדיר מבחינתכם, אתם ממש לא צריכים לצאת מוקדם מהמשרד. גם אם אין לכם אפשרות לבקר את האם הטרייה בקרוב תוכלו להזמין משלוח עד הבית, ואם אתם רוצים להעניק מארז שוקולד בימי ההולדת בלי לבזבז אנרגיות מיותרות בכל פעם שעובד חוגג את היום הזה. אתם יכולים להזמין את המשלוח למשרד. זה יהיה מהיר הרבה יותר, לא?

גלשו לאתר רוי שוקולד המציע מבחר מתנות לעובדים ואריזות שוקולד מקוריות ובהתאמה אישית