מתנות מקוריות ללקוחות

ללא ספק, כשהלקוח חש שאתם שם בשבילו לא רק לשם קשרים מסחריים, הוא יעריך אתכם יותר ויבקש להישאר בשירות שלכם למשך זמן רב.

, ג' בסיון תשע"ח

מתנות
מתנות
צילום: יח"צ

נכון, אנחנו מכירים את השיח לפיו "מי שטוב, אצלו נשארים" אבל ברוב תחומי העיסוק יהיה לכם תחליף, קחו זאת בחשבון, והלקוח יעדיף את התחליף עליכם אם הוא יהיה יותר קומוניקטיבי. על מנת לשמור על הלקוח שלכם ולתת לו את תשומת הלב הנדרשת, מומלץ מאד לנצל כל הזדמנות ולשלוח לו מתנה מקורית שתראה כי חשבתם עליו ובגדול. אנו ממליצים על מספר מתנות מהודרות מעשה ידנו.

לוח שנה על לוגו החברה שלכם

ניתן לשלוח ללקוחות לוח שנה עם לוגו החברה שלכם ועם תמונות הקשורות לתחום העיסוק שלכם. לדוגמה, אם יש לך מפעל לשמלות כלה, ניתן לשים ליד כל חודש תמונה של שמלה אחרת. לוח השנה יכול להיות מעוצב בהמון דרכים, ובעיקר כרוך בהמון אופנים. ניתן לכרוך אותו עם עור, עם עץ, באמצעות חום, באמצעות ספירלה ובאמצעות ברגים. אנחנו נציג, ואתם תבחרו את מה שהכי מתאים לכם. לחלופין, ניתן להכין יומן שנתי ולצרף אליו אוגדן מעוצב.

תמונה של הלקוחות עמכם או על רקע לוגו העסק

זה יצריך מכם מעט השקעה, משום שאם יש לכם הרבה לקוחות תצטרכו לעמול על השגת כל תמונה של כל אחד בנפרד, ולא בטוח שישתלם לכם לעשות זאת, אבל למי שנוהג להצטלם עם לקוחותיו, ויש לו את התמונות בשלוף, זה יכול להיות פתרון נהדר. אנחנו נשים כל תמונה על קאפה מעץ או לוח MDF ונצפה ב- ART SHIELD כך שאיש לו יוכל לפגום במוצר עם טביעות אצבע או באמצעות אבק. המוצר גם יישמר בלתי דהוי למשך זמן רב.

אלבום העוסק בעסק שלכם ומדרבן את הלקוח לקנות מכם עוד

זו מתנה בהסוואה. אתם שולחים ללקוח קטלוג מהודר של מוצרים. בפועל, מטרת המשלוח אינה רק מתנה אלא גם לגרום לו להתעניין בעוד מוצרים. אנו עוטפים כל אלבום בכריכת עור או עץ לבחירתכם.

אוונגרד – מעצבים ללקוחות שלכם את המתנה המחמיאה ביותר

אנו נסייע לכם לגבש רעיון למתנה וגם לעצב אותה בהתאם לציפיות שלכם. ניתן להתרשם ממבחר אדיר של מתנות שסיפקנו ללקוחות העבר, ולהתחקות אחר אלו שמוצאות חן בעיניכם. אוואנגרד עבודות שורשים יספקו לכם את המתנה על בסיס מספר העותקים שהזמנתם במועד שסוכם עמכם.

המאמר נכתב באדיבות אמיליה אולם אירועים בראשון לציון