פרגולות בשרון: התקנת פרגולה בבית

כאשר אתם מתעניינים ברכישת פרגולות בשרון, מומלץ לעקוב אחר מספר כללי אצבע שיפורטו כעת.

, ג' בסיון תשע"ח

פרגולות
פרגולות
צילום: יח"צ

ראשית כל, אל תסתפקו בפרגולת עץ. כיום בשנת 2017 באמת שאין לכם סיבה. פרגולות אלומיניום נראות כיום בדיוק כמו פרגולות עץ, ולא צבע חום מאולץ כמו פעם. לכן, מי שבאמת איכפת לו מהבטיחות של המוצר, ומכך שהואישרת אותו לשנות דור ארוכות, יבחר אלומיניום וייהנה ממוצר שמחוסן נגד כל מכשולי האקלים, כולל רטיבות וחלודה. שנית, בדקו היטב מי זו החברה. האם נציגיה באים לבית שלכם לערוך מדידות מדויקות או כותבים לכם בצ'ט למדוד בעצמכם ולהתאים לבד את הדגם? אל תתפשרו על פחות ממדידה על ידי נציג החברה. זה הליך מקצועי שקל מאד לטעות בו!

להלן מדריך קצר אשר יסייע לכם להגיע בקלות לפרגולה המתאימה!

הזמינו את נציגי החברה לערוך מדידות בשטח בו אתם מתגוררים

סוכן מטעם החברה יגיע לביתכם ויערוך את המדידות במיקום המבוקש להצבת הפרגולה. במידה ואתם לא יודעים באיזה מיקום אתם רוצים להתקין אותה, הוא ימפה עבורכם בחצר מספר מוקדים בהם זה אפשרי, ותצטרכו לבחור את המתאים לכם ביותר.

בחרו בפרגולה המתאימה ביותר לעיצוב החצר שלכם

אם יש לכם חצר שהרצפה שלה מבוססת על דשא ודקים, למשל, פרגולות אלומיניום עם רגליים חומות דמויות עץ תהיה בדיוק מה שאתם צריכים. אם החצר שלכם מודרנית, המבוססת על רצפה לבנה או אפורה, פרגולה בצבעים דומים היא שתתאים.

בחרו בפרגולה עם תנאי ההצללה המתאימים לכניסת השמש לאזורכם

בפרמטר זה אנחנו נסייע לכם לקבל החלטה מתאימה. הברירה היא בין פרגולה שבה הרפפות שלה קבועות ולא ניתנות לכוונון והזזה, לבין פרגולה בה הן ניתנות רק להזזה (לפתיחה), לבין פרגולה בה הן ניתנות רק לכוונון (באופן דומה לפתיחת שלבי תריס בבית). בחירת הפרגולה, לדעתנו, צריכה להתבסס על אופן כניסת השמש לחצר ועל הצרכים שלכם מהמוצר. מי שמבקש שהגג יהיה מוחלט, או סגור או פתוח, זקוק לפרגולה נפתחת ומי שמעוניין שהגג שלו יהיה סגור בכל עת, ורק מתכוונן מדי פעם יזדקק לדגם המתכוונן.

קרן אור סככות – התקנת פרגולות בהרצליה, כפר סבא, נתניה והסביבה

בקרן אור סככות תוכלו לפגוש בסוכנים המסורים שלנו אשר יגיעו לבתים שלכם ויבצעו את המדידות הנדרשות לפני הצבת הפרגולות. לאחר מכן, אנו נמליץ לכם על הדגמים הרלוונטיים ביותר לבתיכם בהתאם למידות שנלקחו ולאופן כניסת השמש.