רעיונות מקוריים לחתונות קטנות

מעוניינים לחגוג חתונה קטנה ואינטימית? הנה לכם מקבץ רעיונות המיועד במיוחד לחתונה זו.

, ג' בסיון תשע"ח

חגיגה
חגיגה
צילום: יח"צ

כאשר החתונה היא קטנה יש לכם יתרונות רבים שלא היו יכולים להיות לכם בחתונה הגדולה: ההשקעה PER אורח רבה יותר, ובחירת המיקום רחבה יותר, ומאפשרת התבססות על מקום קטן שלא הייתם יכולים להרשות לעצמכם אם החתונה הייתה מרובת משתתפים.

תכנון מדוקדק של הקייטרינג אינו משימה מסובכת כשהחתונה קטנה: מומלץ מאד לבצעו

כשאתם מכירים טוב יותר את האורחים ויודעים בדיוק מי יגיע, אתם יכולים, בסבירות גבוהה, לדעת מראש כמה מהם טבעונים או צמחונים או סובלים מרגישות כלשהי לפריטי מזון מסוימים. צוות הקייטרינג יוכל להתכונן במיוחד עבור אורחים אלו ולספק להם מנות חלופיות. מה שקורה בדרך כלל, אם החתונה גדולה, הוא שהקייטרינג משתמש בהערכה סטטיסטית בהתאם לכמות המוזמנים, מה שמצריך אתכם לשלם יותר כסף כי הכמויות תמיד גדולות יותר מההערכה. כאן, התשלום יהיה מדויק כי הכל ידוע. עוד יתרון הוא שניתן לאפשר לכל אורח למלא מחדש את צלחתו לא רק בתחומי המנות הראשונות אלא גם בכל יתר התפריט, לרבות מנות עיקריות..

חתונה בחוף ים פרטי איננה חלום רחוק כשהיא בסדר גודל קטן

גני אירועים המתקיימים בחופי ים פרטיים הם לרוב קטנים, כי קאלה גני אירועים בדרך כלל מתחייבים לשטחים קטנים מטעמי עלות. לכן, כשהחתונה קטנה מספיק, אתם יכולים לבסס אותה על גן אירועים קטן בחוף הים במקום ללכת לאולם אירועים גדול ואינטנסיבי במרכז העיר. חוף הים יוצר הרגשה טרופית בסגנון דרום אמריקאי, וזה מאפשר לכם להביא אנרגיות שונות לחלוטין ממה שתכננתם בחתונה שלכם. ניתן, משל, לתזמן אותה ליום שישי בצהריים ולהכניס את אלמנט הריקוד והזרימה תחת מעטה השמש לאחר שבוע עבודה עמוס.

השתמשו באלמנטים דינאמיים בעיצוב החתונה

כשהחתונה קטנה מומלץ להמעיט במבנים ובתשתית גדולה וגרנדיוזית. במקום בסוכה בנויה, ניתן להתחתן בחופה שהיא תחת סדין לבן על מעדרים, לדוגמה, ובכך ליצור הרגשה כפרית ופרובינציאלית בחתונה. במקום רחבת ריקודים בנויה היטב, ניתן להסתפק בריקוד בחוף עצמו מתחת לשימשונית או בד פוליאסטר מעוצב להגברת תחושת הדינאמיות. אלו היתרונות הגדולים ביותר שלכם כשהחתונה קטנה: להקטין מתחושת הרשמיות ולהדגיש את המקומיות שבאירוע.