ישראל היום: המו"ל והמנכ"לית עוזבים

אשר בהרב וציפי קורן הודיעו על סיום תפקידם. רעייתו של שלדון אדלסון, ד"ר מרים אדלסון, תשמש כמו"ל. עמיר פינקלשטיין ימונה למנכ"ל.

ערוץ 7 , ג' בסיון תשע"ח

חילופים. ישראל היום
חילופים. ישראל היום
צילום: פלאש 90

מו"ל קבוצת "ישראל היום", אשר בהרב, ומנכ"לית הקבוצה, ציפי קורן, הודיעו על סיום תפקידם וזאת לאחר 12 שנה בניהול הקבוצה מיום היווסדה.

במקומם, ד"ר מרים אדלסון, רעייתו של בעל השליטה שלדון אדלסון, תשמש כמו"ל. עמיר פינקלשטיין ימונה למנכ"ל הקבוצה וימשיך בתפקידו כאחראי תפעול והפצה. ריקי רוב תמונה למשנה למנכ"ל ותמשיך בתפקידה כאחראית בתחום הכספים.

עמיר פינקלשטיין (46), נשוי ואב לשלוש בנות, הוא בוגר תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון מכהן כיום כסמנכ"ל הקבוצה ולשעבר שימש סמנכ"ל בקבוצת טלדור. ריקי רוב (49), נשואה ואם לשלושה ילדים, הוא בוגרת תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית. רוב מכהנת כיום כסמנכ"ל כספים ובעבר היתה כלכלנית ראשית בקבוצת טלדור.

אשר בהרב וציפי קורן התמנו לתפקידם לפני כ 12 שנים לבקשת ד"ר מרים ושלדון אדלסון. השניים הקימו וניהלו את הקבוצה הכוללת את עיתון "ישראל היום", את העיתון "מקור ראשון" אותו רכשה הקבוצה במסגרת הליך פירוק בשנת 2014, בית דפוס (מעריב לשעבר) המדפיס את עיתוני הקבוצה ועיתונים נוספים וכן מערך הפצה ארצי עצמאי. הקבוצה מונה מאות עובדים באופן ישיר ואלפי עובדים נוספים במיקור חוץ.

אשר בהרב וציפי קורן הובילו בשנה האחרונה בקבוצה תהליך התייעלות ורפורמה מקיפה כולל מיזוג אתר nrg לפלטפורמות הדיגיטליות של "ישראל היום"

ד"ר מרים אדלסון, מו"ל הקבוצה, מסרה "אנו מודים לאשר וציפי על עבודתם המסורה בהקמת וניהול 'ישראל היום' באופן מקצועי ואחראי מיום הקמת העיתון. אני שמחה ונרגשת לקבל על עצמי את תפקיד המו״ל של 'ישראל היום' שעשה מהפכה והפך את השיח התקשורתי בישראל למאוזן ומגוון יותר".

בועז ביסמוט, העורך הראשי, הודה גם הוא לשניים, "אני מודה לאשר וציפי על תרומתם הייחודית להצלחת הקבוצה ועל שיתוף הפעולה הפורה במשך שנים רבות".

אשר בהרב וציפי קורן מסרו, "לאחר שהשלמנו בהצלחה את תכנית ההתייעלות והרה ארגון של הקבוצה,אנו גאים ונרגשים להעביר את שרביט הניהול לדור הבא של המנהלים שלנו בקבוצה".

"אנו מודים מעומק הלב לד"ר מרים ושלדון אדלסון על הזכות שניתנה לנו להוביל את הגשמת חזונם של שינוי פני התקשורת הישראלית ויצירת גיוון אמיתי בשוק הדעות במדינת ישראל", הוסיפו השניים, "האמון, הגיבוי והתמיכה של בעלי הקבוצה שזכינו לו הוא זה שאיפשר לנו להפוך את החלום למציאות בעבודה משותפת ומלוכדת יחד עם מערכת העיתון וזאת תוך התמודדות עם אתגרים ניהוליים,עסקיים ורגולטוריים במשך 12 השנים האחרונות".