קוסמטיקאית פרטית או מרפאות אסתטיקה?

מתי כדאי ללכת לקוסמטיקאית פרטית ומתי מומלץ לפנות לטיפול במרפאות אסתטיקה?

, ז' בסיון תשע"ח

קוסמטיקה
קוסמטיקה
צילום: יח"צ

בכל הקשור לקוסמטיקה אנחנו לא אוהבות לשנות ולגוון, ומעדיפות ללכת על בטוח. כמעט לכל אישה יש את הקוסמטיקאית הקבועה שלה, אליה היא רגילה ללכת כבר שנים ורק בנסיבות מיוחדות היא עוברת לקוסמטיקאית אחרת. אולם, לאור ההתפתחויות הרבות בתחום זה והקדמה הטכנולוגית של השנים האחרונות, כדאי לשקול לעבור חלק מן הטיפולים דווקא במרפאות אסתטיקה.

מה היתרון של מרפאות אלו?

לא קל לוותר על תחושת הפינוק שיש בטיפולי קוסמטיקה. את שוכבת על מיטה בחדר טיפולים ייחודי ומאובזר, עוצמת את עינייך ומתמסרת לידיה המרגיעות של הקוסמטיקאית שלך. אך בעוד שטיפול פנים אצל קוסמטיקאית רגילה כולל בעיקר ניקוי העור והחדרת לחות, יש מקרים בהם צריך מעבר לטיפול השגרתי.

כל מי שסובל מאקנה או שנשארו לו צלקות מתקופת הפצעונים, יודע כי לקוסמטיקה הרגילה לא תמיד יש פתרונות עבורו. במקרים כאלו ובמקרים מורכבים אחרים אפשר לפנות לקוסמטיקאית פרה רפואית. קוסמטיקאית פרה רפואית עברה הכשרה מקיפה במהלכה היא רכשה ידע רב ובסיס קליני, והיא יודעת כיצד להתאים את הטיפול לכל אדם באופן אישי. אפשר לפנות לקוסמטיקאית כזו באופן ישיר ואפשרות נוספת היא לקבוע תור באחת ממרפאות האסתטיקה המציעה גם שירותי קוסמטיקה רפואית.

במרפאות ה אסתטיקה תוכלי למצוא מגוון טיפולים בטכניקות מתקדמות, המיועדות לשיפור מראה עור הפנים וטיפול בבעיות עור. בין שיטות הטיפול המוכרות אפשר למצוא את השימוש בגלי קול, גלי רדיו ולייזר, ולצדם את חומרי המילוי וההזרקה. כל השיטות האלו נועדו כדי להאט את הזדקנות העור, למצק אותו ולטפל בבעיות כמו אקנה, פיגמנטציה, קמטים וצלקות. בנוסף, במרפאות האסתטיקה אפשר לשלב בין טכניקות שונות, ההופכות את העור לחדיר יותר, ואז להחדיר תכשירים קוסמטיים המכילים חומרים פעילים כדי למקסם את האפקט הרצוי. כשהעור חדיר יותר, אפשר למרוח קרמים עשירים במינרלים וויטמינים וגם חומרים אחרים חזקים יותר. בנוסף, במרפאות אלו תוכלי ליהנות מציוד מתקדם ומצוות שעבר הכשרה מתאימה ויודע כיצד להשתמש במכשירים אלו. יתרון נוסף הוא שתוכלי לשלב בין טיפולים קוסמטיקאים לטיפולים אסתטיים נוספים באזורים אחרים בגוף, והכל תחת אותה קורת גג.

שילוב הידע הרפואי עם מגוון טיפולי הקוסמטיקה הקיימים כיום, מאפשרים טיפול ממוקד ומותאם אישית לכל מטופל, והם מגבירים את סיכויי ההצלחה.

קוסמטיקאית \ פילינג - הטיפול שייתן לך עור חלק ונעים!

חלמת על עור חלק ונעים? זה בהחלט אפשרי. יש כיום מגוון רחב של טיפולים ושיטות שונות שנועדו לספק מענה מוצלח ומתאים לכל מטופלת.

טיפול פילינג עמוק נועד לספק למטופלים ניקוי יסודי של העור והסרת תאים מתים. התהליך הזה יוצר מצב של התחדשות של תאי העור - מה שמשפיע במידה ניכרת על המראה ועל ההרגשה של המטופלת. אמנם יש לדעת כי טיפול פילינג עמוק מגיע לשכבות עמוקות של עור הפנים, ומשפיע על המראה ועל מרקם העור. היות שכך חשוב כי הטיפול יתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים. הם אלו שיודעים כיצד להפיק מכל התכשירים הטיפוליים את המקסימום, ולספק לכל מטופל את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

מרכיבים להצלחת הטיפול

יש מספר מרכיבים שמשפיעים במידה רבה על ההצלחה של הטיפול. הרכיב הראשון הוא כמובן הגורם המטפל. הידע המקצועי שלו והיכולות שלו הם אלו שמשפיעים על הצלחת הטיפול. מלבד לידע של המטפל יש התייחסות לניסיון שלו בתחום, וליכולת שלו לבצע את הטיפול בנעימות וברכות עבור הרגשה הנעימה של המטופל. בנוסף גם למכשור שעומד לרשות המטפל יש השלכה ישירה על אופי הטיפול ועל התוצאות שלו. במיוחד בעידן שלנו בו קיימים מכשירים שונים וסוגים שונים של כלים טכנולוגיים שנועדו לאפשר טיפולים מסוגים שונים.

המרכיב הנוסף הוא התכשירים שבאמצעותם מטפלים בעור הפנים ועושים טיפול פנים. יש סוגים שונים של תכשירים וחומרי הזנה מחברות שונות. התכשירים הללו נועדו למטרות מגוונות. הבחירה במכשור ההולם ובסוג החומרים המתאים מובילים אל התוצאה הסופית של הטיפול. אין ספק שבחירה במטפל מקצועי תוביל להצלחת הטיפול ולהשגת תוצאות משביעות רצון. זו הדרך להגיע לסוף הטיפול ולהביט מול המראה ולהיות מרוצים ממרקם נעים ומראה נאה. כי כאשר פונים אל מטפל מקצועי ומוסמך, בעל הכשרה יסודי ומכשור הולם, ניתן להשיג תוצאות נפלאות!

פילינג עמוק הוא טיפול מקצועי שיתבצע על ידי קוסמטיקאים מקצועיים ומיומנים בתחום. הללו יוכלו לרתום את הכלים המקצועיים ואת החומרים המתאימים, כדי לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.

קוסמטיקה - טיפול בפיגמנטציה

לפעמים, מופיעים על עור הפנים כתמים חומים. כתמים אלו, נקראים פיגמנטציה. במאמר זה, נלמד מהם הגורמים ליצירת הכתמים, ומהם שיטות הטיפול הנפוצות כיום. באופן כללי, אפשר לחלק את 2 שיטות

ממה נוצרת פיגמנטציה?

גם בעולם בעלי החיים, אפשר למצוא חיות עם בעיות פיגמנטציה. למשל, חיות הנולדות ללא שיער. אצל בני אדם, ישנם מספר גורמים להופעת הכתמים החומים. חלק מהגורמים הם תורשתיים, וחלק הם סביבתיים. הגורמים הסביבתיים, הם חשיפה גדולה של הפנים לשמש, ללא אמצעי הגנה מתאימים מפני הקרינה. גם זיהום אוויר או תזונה לקויה, יכולים להביא לכתמים בעור. לכן, לא מומלץ להסתפק רק בטיפול. יש לברר את סיבות היווצרות הכתמים, ולשנות את אורח החיים באופן בו הכתמים לא יחזרו שוב.

כיצד מטפלים בפיגמנטציה?

ישנן שיטות טיפול בפיגמנטציה מתקדמות יותר, וישנן שיטות טיפול מתקדמות פחות. הטיפול הנפוץ, הוא טיפול פילינג עמוק לעור הפנים. מטרת הטיפול, היא להסיר את התאים הפגומים בעור, ולאפשר לעור הפנים לצמוח מחדש ללא כתמים. לכן, בדרך כלל, ימרחו בטיפול הידני תמיסות חזקות על הפנים. תמיסות אלו, יסירו את השכבה הפגומה, ויחדרו לעומק העור, על מנת לסלק שם תאים מתים. לאחר כמה שבועות, יצמח עור הפנים מחדש ללא כתמים על הפנים.

שיטות טיפול טכנולוגיות:

יש שיטות טכנולוגיות, המאפשרות טיפול בפיגמנטציה. אחת מהשיטות הפופולריות, היא פילינג עמוק באמצעות קרני לייזר. שיטת הטיפול בלייזר, יעילה יותר משיטות טיפול ידניות. מכשירי הטיפול בלייזר, מאפשרים להביא את קרני הלייזר בצורה ממוקדת, אל האזורים בפנים בהם מצויים הכתמים. ישנם סוגים שונים של מכשירים. המשותף לכולם, הוא המכשיר העדין, אותו ניתן לכוון בצורה מדויקת אל הכתמים בעור הפנים.

מומלץ לבחור במרפאה מקצועית עבור הטיפול:

כאשר אתם רוצים טיפול בפיגמנטציה, מומלץ שתבחרו במרפאה מקצועית לטיפול בכתמי עור וגם לטיפולי מזותרפיה. הרופאים המטפלים, צריכים להיות מקצועיים ומוסמכים. חשוב להחליט באיזו שיטת טיפול תבחרו. צריך לזכור, שלשיטות הידניות, יש יותר תופעות לוואי. שיטות הטיפול בלייזר נותנות תוצאות טובות. יש להן פחות תופעות לוואי. תקופת ההחלמה מהטיפול הנעשה בקרני לייזר, הינה קצרה יותר, ומלווה בפחות אי נוחות וכאבים.