זכה ב-12 מיליון ש"ח: "אמשיך לעבוד"

בני הזוג אשר נכנסו לבית מפעל הפיס כשהם מתרגשים ורועדים מהזכייה, סיפרו כי יפקידו את רוב הכסף בתוכנית חיסכון. ''אני אדם מציאותי".

ערוץ 7 , ח' בסיון תשע"ח

הזוכה עם השיק ע"ס 12 מיליון שקלים
הזוכה עם השיק ע"ס 12 מיליון שקלים
צילום: דניאל שטרנהיים

לא עברו עשר שעות מאז הגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת, והזוכה היחידי בפרס הראשון בלוטו, העומד על 12 מיליון שקלים, התייצב לקבל את זכייתו בבית מפעל הפיס.

הזוכה שלח טופס לוטו על סך 40.80 ש''ח, שתי טבלאות מילא עם תאריכי ימי ההולדת של ילדיו ו-10 טבלאות מילא כטופס לוטומטי. הזכייה הייתה בחלק הלוטומטי.

הזוכה, בן 43 מאזור אשקלון, שכיר בענף הבנייה, הגיע לקבל את זכייתו יחד עם אשתו. בני הזוג אשר נכנסו לבית מפעל הפיס כשהם מתרגשים ורועדים מהזכייה, סיפרו כי הבעל בדק את הטופס וגילה שהוא הזוכה היחידי בלוטו: "בדקתי את הטופס ולא האמנתי. בדקתי שוב ושוב, כשהבנתי שאני אכן הזוכה היחידי התקשרתי לאשתי לעבודה וסיפרתי לה".

כשהאישה שמעה על הזכייה היא ביקשה מהבעל לצאת לחופשה, חזרה הביתה בבהילות ושניהם נסעו יחד לקבל את הפרס.

הזוכה סיפר כי עם הכסף יעשה שני דברים: "דבר גדול ודבר קטן. הדבר הגדול הוא שאפקיד את רוב הכסף בתכנית חיסכון, בכדי להבטיח את עתיד ילדיי. אמנם זכיתי בסכום יפה, אך אני אדם מציאותי ואשאר עם הרגליים על הקרקע, כמובן שגם אמשיך לעבוד כרגיל. הדבר השני, יש לי בן שחוגג בקרוב בר מצווה, אקח אותו יחד עם כל המשפחה לנסיעה".